Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnék ebből a körforgásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebből a körforgásból kilábalni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, egyszerűen csak olyan ember vagyok, aki kapcsán az emberek nem szokták kétszer meggondolni, hogy hátrahagyják-e...

Végül mindig kiderül, hogy nem az vagyok, akit kerestek.

Mindig úgy járok, hogy többet várok tőlük, mint amennyit nyújtani akarnak. Én az egész könyvet várom, de ők csak egy fejezetként tekintenek rám.

És a végén mindig én sajnálkozom, amiért úgy alakultak a dolgok... És olyankor nekik már mindegy, mert már semmit nem jelentek nekik addigra.


2018. okt. 1. 04:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem körforgás, ilyenek az emberek többsége. Velem is megesett nem egyszer.
2018. okt. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert szeretetéhes vagy, és önbizalomhiányos. Lerí az első 3 sorodon. Amilyen én is. Hidd el, csak e-miatt van nem más miatt. Először magadban kell helyretenni a dolgokat, aztán megváltoznak a dolgok. Tapasztalat.
2018. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!