Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti boszút állnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti boszút állnátok a helyembe? Hosszú történet a lényeg lényege, hogy a párom (28férfi) undorító módon szakított velem,3,5 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés

Eltűnt 72 órára, nem írt, nem keresett, semmit nem tudtam róla. Mikor nagy nehezen felvette a telefonját, egy nő szólt bele, azt mondta az ölében ül szivesen adja. Kidobott engem telefonban, elém sem állt semmi.


A 3, 5 év alatt rengeteget segítettem neki anyagilag, érzelmileg támogattam.SAosem volt pénze mindig én segítettem, szereztem neki jó munkát meg minden összeköltözést terveztünk.

Kiderült, hogy végig hazudott mi több van egy eltitkolt lánya egy másik nőtől ,akiről semmit nem tudtam.A lányáról lemondott otthagyta az akkori barátnőjét terhesen. És ,ami a lergdurvább nemrég összeházasosott azzal anővel ,akivel megcsalt kpnkrétan 3 hónap ismeretség után.

Szerintem mivel engem és az előttem lévő nőkön is átgazolt kötelességem szólni az új nőnek, hogy hazudik mindenben gyakorlatilag egy pszichopata. Vagy vmi komoly baja van az biztos. Én végig tiszteségesen viselkedtem, sosem ártanék másoknak de úgy érzem ő megérdemli,és a nőnek is joga van tudni

Én 26 éves N.



2018. okt. 5. 17:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló és többiek köszönöm a válaszokar!


Sajnos, már 4 hónap el telt és az életem kész katasztrófa mindent próbálok megtenni de napont eszembe jut, hogy lehetett ekkora féreg valaki,

2018. okt. 5. 17:25
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Ó, nekem is csak fél év után kezdett enyhülni a dühöm és a fájdalmam, ez természetes. Csak azt ne hagyd, hogy ez kitöltse a gondolataid. Próbálj meg más fontos dolgokra fókuszálni és próbáld meg valahogy levezetni a stresszt, például vegyél egy boxzsákot, ragaszd rá a fényképét és addig püföld, amíg el nem fáradsz. Ez csak egy ötlet a sok közül, bár nekem anno bevált.
2018. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Emlékezz erre majd akkor, ha neked családod lesz, ő süllyedni fog, és a luvnyájának se híre, se hamva nem lesz, és rádöbben mekkora marha volt és vissza akar csinálni majd mindent.

A nőciről is fogsz szerintem hallani, aki-mivel egy ilyen buliba benne volt, és aktív részese volt-így ő is, a maga életében szintén "aratni" fog és te leszel az ős ellensége, pedig csak magának köszönheti majd az amilyen életet fog élni.


Figyeld meg, hogy így lesz:) Én tudok ilyenről:)

2018. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Remelem is :( ekkora fájdalmat én pl sosem tudnék másnak okozni.
2018. okt. 5. 18:04
 15/19 anonim ***** válasza:
Szólhatsz, de nem valószínű, hogy komolyan fogja venni, amit mondasz, főként ha a bosszúállás lenne a célod. Úgy tűnik, olyan nő lehet, aki csak a saját kárából hajlandó tanulni. Szóval értelme sem lenne, és te sem éreznéd magad jobban, legfeljebb pár pillanatig.
2018. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen életre nem való férfi az ilyen. Még férfinek sem nevezném!
2018. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez fordítva mindent megtettem ugyanúgy a nőért,és ugyanezt tette,8 év után.Nőben is van ilyen bőven.De alapigazság mindig azok okoznak a legnagyobb fájdalmat akiért mindent megtettél.
2018. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó sajnálom ,hogy ezt kaptad.Én ezt a 3evet is kidobott időnek érzem .Főleg ,H ugy mentem bele a kapcsolatba ,hogy szeretet ,hűség ,tisztelet.De úgy látom mai világban már nincs semmi fajta gerinc az emberekben.Ha ő normális kereteken belül jelzi,h nem akarja tovább a kapcsolatot rendben van de így egy életre szóló fájdalmat kaptam és fogalmam sincs hogyan kezdjem újra ...
2018. okt. 6. 12:04
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

Meg tudom érteni hogy ez most nagyon nehéz, én is hasonló helyzetben voltam/vagyok.

Most teljesen természetes hogy nagyon haragszol rá, de ez majd idővel jobb lesz.

Szerintem örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen embertől, akkor is ha 3,5 éved elment vele, legalább több nem! Attól még, hogy ő ilyen hülye,és ennyire nem tisztelt téged (sőt egyetlen másik nőt sem) te egy nagyon értékes ember vagy (ebben így ismeretlenül is biztos vagyok), és megérdemled hogy találj valakit aki tényleg megbecsül és őszintén szeret téged. Tudom hogy most ezt nagyon nehéz elképzelni, de biztos hogy fogsz találni egy ilyen embert!

Szerintem is az a legjobb bosszú, ha túllépsz ezen, és megtanulsz nélküle is boldog lenni! Tudom hogy nagyon nehéz, és idő kell hozzá, de menni fog! Erősebb vagy te igazából mint ahogy ő azt gondolja (és mint ahogy te most gondolod), és ha majd megnézzük egy pár év múlva a kettőtök életét, biztos hogy te fogsz kijönni nyertesen az egészből!

Az a nő viszont nem érdemli meg hogy szólj neki, egy részét biztosan tudja a dolognak; meg nem lenne semmi értelme mert valószínűleg nem hinne neked. Majd a saját bőrén megtapasztalja hogy milyen ember ez.


https://www.youtube.com/watch?v=aFZ5RqNabMk

Próbáld meg ezt meghallgatni! :) Akkor is ha még nem tudod teljesen átérezni a szövegét, ahogy hallgatod, egyre jobban egyet fogsz érteni vele. Nekem sokat segített.

Még ez is segített nekem: https://www.youtube.com/watch?v=n4K8sFjQQis

Meg ha valami eszedbe jut róla, az is segít ha leírod (naplóba), utána jobb lesz.


Kitartást!

2018. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!