Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondta ezt nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt nekem? Előzményeket azért írtam, hogy érthetőbb legyen a történet, bocsi ha hosszúra sikerült.

Figyelt kérdés
2013 nyarán megismertem egy fiút, akivel pontosan egy év múlva össze is jöttünk (addig én nem voltam biztos benne, hogy akarom). A kapcsolat nyár végéig tartott, ő akkor ment vissza a koleszba, én akkor kezdtem az egyetemet. Még nyáron bemutattam neki és a tesójának meg a haverjainak az unokahúgomat, aki mindig nálunk tölti a nyarat. A szakítás után ők jóba maradtak és igazából mi sem haraggal váltunk el. A srác később még próbálkozott nálam, de az egyetemek közti távolság miatt nemet mondtam. Azóta mindketten kapcsolatban vagyunk valaki mással. Tavaly nyáron viszont az unokahúgom megbeszélt vele és a haverjával egy találkozót, ahova nem akartam menni, de az unokahúgom mégis rábeszélt. Először nagyon kellemetlenül éreztük magunkat, majd oldódott a hangulat. A srác szinte végig csak velem beszélgetett, és mondott pár érdekes dolgot. Például, hogy miért töröltem le facebookról, és mikor elmondtam, hogy a párom volt (akit régóta ismer), kiakadt, és közölte, hogy inkább magát törölje, mert hogy igazából nem is szakítottunk (nem mondtuk ki). A meglepetéstől megszólalni sem tudtam. Ezek után beszélgettünk más dolgokról, este pedig ők vittek haza minket. Az ősz elején pedig a páromról kérdezett (aki épp a haverjaival kocsmázott), majd annyit mondott, hogy mindketten jól beleválasztottunk, és csak személyesen mondja el, hogy miért. Mikor mondtam, hogy nem nagyon érek rá, mert festés van, ki kell pakolni mindent a szobámból, felajánlotta, hogy segít. Miért mondott nekem ilyeneket?

2018. febr. 28. 18:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem tudott elfelejteni .Szeret ha ennyire probàlkozik.
2018. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Na de ennyi idő után úgy, hogy mindkettőnknek van párja?
2018. márc. 1. 16:24
 3/24 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg mit akart mondani. Szerintem o siman szakitana a parjaval, ugy tunik szeret teged. At kellene gondolnod, hogy milyen most a párkapcsolatod, mert ha nem jo es meg tevis szereted ezt a fiut, akkor miert ne probalnatok meg ujra. Vegtere is jol mukodott minden amikor egyutt voltatok nem?
2018. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Sok idő eltelt azóta, nem tudom, hogy hívjam fel ezzel a kérdéssel. Ráírni nem igazán szeretnék a barátnője miatt. A héten kétszer álmodtam vele. Nem tudom mit csináljak.

A párommal a munkája miatt és az egyetem miatt heti 2-3 napot vagyunk együtt. Előfordult többször, hogy más lányokkal beszélgetett, volt, akivel képet is küldözgettek, az egyik exének pedig elmondott minden buta, hülye lánynak, mert szerinte túl sok nyári munkát vállaltam. Akkor még többször előfordult, hogy csúnyán beszélt velem, most már kevésbé. Annyi még, hogy ő mindig megnéz minden lányt, de ha én nézem meg a fiúkat, nem tetszik neki.

2018. márc. 2. 22:18
 5/24 anonim ***** válasza:
Én a helyedben két szék közűl a motor ülést választanám, és lélekben elszágúldanék. Mostani pasid eléggé bunkó. Flörtölget, elmond mindennek ebből megcsalás lesz. Az emlìtett fiú elég bunkó módon nem tiszteli a kapcsolatodat döntésedet ìzlésedet, ha összejössz vele irányîtani fog.
2018. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van sajnos.
2018. márc. 19. 15:10
 7/24 anonim ***** válasza:
Én mindezek ellenére beszélnék a pasival. A mostani kapcsolatodnak a leírásod alapján semmi értelme. Lehet, hogy az övéknek sincs több. Az, hogy elvagytok mind a ketten egy-egy másik kapcsolatban és közben egymásról álmodoztok hát... nem a legjobb. :)
2018. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Náluk is ugyanaz a helyzet, mint nálunk, amit szabad az egyik félnek, azt nem szabad a másiknak, csak náluk fordítva. A srác már régóta szakítani akar a barátnőjével, de valahogy mindig visszakönyörgi magát. A lány mindig a nyomában van, folyton ellenőrzi, így nem tudunk normálisan beszélgetni.
2018. ápr. 16. 08:35
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor ideje összeszedni magad és lépni valamit, ha ellenőrzi, ha nem...
2018. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Unokahúgomon keresztül tudtunk beszélni pár szót. Megbeszéltük, hogy ha mindkettőnknek jó lesz találkozunk.


Viszont szerintetek az normális, hogy párom (nem élünk együtt) titokban jár kocsmázni? Valahogy mindig lebukik, például észreveszem ahogy ír, most pedig egy fotó buktatta le. Mindig azt mondja, hogy a pénzét kajára költi, de soha nem marad hónap végére. Közben 40-50 ezerér rendel netről cuccokat a hobbijához, közben meg titokban iszik is és dohányzik is. Többször próbáltam vele erről beszélni, de mindig azzal jött, hogy ez az ő dolga, amúgy se agresszív amikor iszik.

2018. ápr. 24. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!