Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Saját magam rontom el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját magam rontom el az életemet ezzel tisztában vagyok. Szerintetek mit tegyek a következő helyzetben? Elég komoly a problémám, azok segítsenek, akik normálisak.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. 20 évesen mentem férjhez, akkor jó bulinak tűnt, szerettem a fiút, akivel azóta is együtt vagyok. Azóta sajnos több dolog is megváltozott. Az érzések elmúltak belőlem, felköltöztünk az ő lakásába Budapestre, és már három éve úgy érzem, hogy csapdában vagyok. Tudom, hogy ez semmit nem old meg, de többször megcsaltam már, a munkahelyemen két éve járok egy kollégával, akinek van barátnője, semmi értelmét nem láttam az életemnek, a napjaim azzal telnek, hogy dolgozom, pasizom, majd otthon sorozatokat nézek. Fél évvel ezelőtt egy idősebb kollégával nagyon összemelegedtem egy céges partyn, azt hiszem bele is szerettem. Vicces, kreatív, megbocsátó, ha vele vagyok, akkor minden szépnek tűnik. De egy csomó dolgot nem mondtam el neki, azt sem, hogy házas vagyok. Ő elvált, és

úgy látom kezdi nem érteni, hogy miért nem szakítok a barátommal és kezdjük el a közös életünket. Még azt is felajánlotta, hogy lakjak nála, egy kis kertes házat bérel.

Sajnos egy hete egy óriási hibát követtem el. Egy céges nap volt vidéken, és az a pasi, akivel a munkahelyemen együtt vagyok - nem az idősebb, hanem a másik - kérte, hogy aludjunk együtt egy szobában. Igent mondtam neki. Úgy gondoltam nem lesz baj. Megterveztük, hogy előbb ő megy be a szobába, aztán én, így nem lesz feltűnő, de sajnos pont a pasi előtt sikerült, aki nem szólt semmit. Hajnalban azonban a következő viber üzenetet küldte:

"Kedves Judit. Azon tűnődtem, hogy találkoztam e hozzád hasonló érzéketlen emberrel, de azt hiszem nem. Mert az a nő, aki egy másik férfivel tölti az éjszakát, miközben a pasi, akit állítólag szeret, akivel pont a héten moziban volt, aki téged soha nem bántott, inkább biztatott tőled két ajtónyira alszik, olyan szintű tetűség, hogy szavakat sem találok rá.Mert áltatni egy embert, az érzéseivel visszaélni, elhitetni, hogy lehet valami miközben pontosan tudod magadban hogy nem, ez gusztustalan. Természetesen, ha neked Gábor kell - aki a facen vigyorog a barátnőjét ölelgetve, akit úgy látszik emberszámba sem vesz - akkor tőlem csalhatjátok a párotokat és egymást is. Én mindenesetre befejeztem veled, mert nem leszek az idióta érzelmi játékszereid eszköze. Üdv.

Azóta teljesen ki vagyok borulva, állandóan ez az idősebb pasi jár a fejemben, szeretném visszacsinálni, de nem lehet. Attól félek látni sem akar, azóta nem keres, ha meglát köszön és ennyi. Adjatok tanácsot, hogy mit tegyek..kérjek tőle bocsánatot, mi van ha látni sem akar??? Mit tegyek? Kaptam egy esélyt, hogy rendbe hozzam a dolgokat és elszúrtam....



2018. okt. 8. 10:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

>Sajnos egy hete egy óriási hibát követtem el.


Igazán sötét képet fest az, hogy szerinted itt követtél el hibát. Nem gondolod, hogy már nagyon, nagyon régen követtél el igazán súlyos hibákat, és minden, ami most történik veled, csak azoknak a következménye?

2018. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén szólva szerintem te soha nem szerettél senkit. Így a leírásod alapján. De ilyen felszínes hozzáállással nem is lehet. Csak lángolni. Szeretni nem. Az idősebb szeretőd is azért hiányzik, mert már nem játékszer.

Ahhoz téged nőként szeretni és értékelni lehessen, ahhoz a punci a lábad között kevés. Ülj le egy kicsit gondolkodni. A szex jó dolog, de amikor már hárem kell ahhoz hogy jól érezd magad... ott hatalmas az üresség. Úgy tűnik te olyan ahogy esik úgy puffan típus vagy. Hozzá mész valakihez, mert "jó buli". Szeretőt tartasz, mert miért ne?! Aztán a szerető mellé is szeretőt tartasz...

Küzdöttél már meg valamiért? Úgy igazán? Volt az életedben olyan, hogy nemcsak megtörtént veled? Van öntudatod? Szeretsz úgy istenigazából bármit ? (a marketing cuccok nem számítanak)

Nenned hatalmas az űr és sodródsz az árral. Nincs benned küzdő szellem valami építésére és megtartására. A házasság is emberi kapcsolat, ha nem gondozod akkor elsorvad. Azt életben tartani és működőképessé tenni kell minden nap.


Az élet sok elhetőséget ad, adott eddig is, de hiába ha nem tudsz érteni küzdeni értékelni, mert nem vagy hozzá indívidum.

2018. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"Azok segítsenek, akik normálisak."


Azt hiszem, én nem vagyok normális. A véleményemet már leírták mások helyettem is. Ki így, ki úgy. De igazuk van.

Annyi tanács mégis: mindenképpen változtass ezen az életmódon, mert ha nem, te fogod a legjobban megszívni a további életedben.

2018. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek után más munkahelyet is keresnék a helyedben. Ahol még nem kefélt végig senki sem.


Válj el, a férjednek is jobb, ha nem egy ilyen házasságban él, ő is kereshet magához illő nőt még és lehet mással boldogabb.

2018. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen kamu.
2018. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én sem tudok neked semmi jót mondani, mint hogy felelőtlen voltál - és most számolj a következményeivel.


Először is: nem vagy csapdában. A házasság felbontható. Mi a tetves fenéért nem válsz már el?! Magadnak ásod a saját sirgödröd ezzel.


Az idősebb pasit meg elfeljtheted, eléggé egyértelműen. Sihatsz, rinyálhatsz, de felejtsd el. Majd lenyugszol idővel és elfogadod, hogy ezt elba.sztad.


Tudod felnőni részben az, hogy vállaljuk tetteink következményét és elfogadjuk, ha szart csináltunk, nem sirunk meg verjük maunkat a földhöz. Valahol ott 20 évesen te megragadtál azon a szinten, ahol ott épp tartottál az érettségben és ott vagy a mai napig.


FOGADD EL HOGY EZ ELÚSZOTT!


És kezdd már el végre rendberakni az életed, mert szánalmas vagy...


29N

2018. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Szóval úgy tervezted, hogy odaköltözöl az idősebb kollégádhoz, miközben továbbra is rutinosan csalod a fiatalabbal, és ha eddig nem vett észre semmit, akkor nyugodtan csalhatod az orra előtt is, mint a férjedet.

De most kútba esett a költözés, pedig neked nagyon bejött a kis kertes ház.

Hát... ez elúszott. Hány férfi dolgozik a cégnél?

2018. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%
Úristen mekkora ribi vagy. Válj el, legalább ennyivel tiszteld meg a férjed. A másik 2 faszit is hagyd ott, aztán köpj fel és állj alá. gondolkodj már egy kicsit, ha tudsz.
2018. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon felelőtlen vagy.

Ez az idősebb pasi bár elküldött a jó fenébe (megjegyzem: jogosan)azt is úriember módjára tette. Ebből nekem az jön le, hogy egy értelmes, józan gondolkodású férfi.

Te ezt a pasit olyan szinten aláztad meg amire szerintem nincs bocsánat. Gondolj bele fordított helyzetben te hogyan éreznéd magad, hogyan reagálnál egy ilyen viselkedésre?

Nincs olyan, hogy csapdába vagy. Mindenki a saját maga életének a kovácsa, te vagy az egyetlen aki tehetsz a saját boldogságodért, ne hárítsd másokra a felelősséget. A férjedet okolod, hogy nincs értelme az életednek, a barátodat, mert behívott a szobába, az új pasit aki nem akar látni.....ezek a te hibáid te okoztad, vagy hagytad eddig jutni a dolgokat.

Szóval ideje felnőni, vállalni a felelősséget a tetteidért.

Én azt hiszem a helyedben jó mélyen magamba néznék...ja és mind a három pasit békén hagynám.

2018. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
S.zarból nem lehet várat építeni. Te eléggé sz.ar ember vagy és igaza van az idősebb férfinak. Előbb kellett volna gondolkodni, nem a 3,14nád után menni. Nem beszélve a párkapcsolatodról...
2018. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!