Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hinnétek neki? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek neki? Vagy csak kamuzik, hogy megkaphasson?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel nemrég óta összejárunk csak szexelni. Ő minden nap keres, bókol stb. De az elején közölte, hogy nem akar kapcsolatot, ahogy én sem, csak jól érezzük magunkat és ennyi. Tegnapelőtt megkérdezte, hogy én mit akarok tőle. Nem értettem, miért kérdezi, visszakérdeztem, hogy miért, ő mit akar. Azt mondta, neki jó így, és nagyon kedvel. Tegnap pedig írt, hogy de jó lenne szexelni stb, írtam, hogy dolgozom. Erre írta, hogy nincs -e vmi ismerősöm, barátnőm, akivel szexelhetne. Na ezen nagyon kiakadtam, elküldtem a fenébe. Mondtam neki, h nyilván nem vagyunk kapcsolatban, azzal szexel, akivel akar, de nehogymár én keressek neki nőt... Ezután sűrű bocsánatkérés jött, meg hogy ő csak azt szerette volna, ha én találok neki valakit. Mondtam neki, h ok, semmi baj, de ezek után hagyjon engem. Ezután azzal jött, hogy sggfej volt, tudja, és igazából azért írta a csajos dolgot, hogy lássa, féltékeny leszek -e. Merthogy ő többet akarna, meggondolta magát. Én nem hittem neki, mondtam, hogy most ne jöjjön ilyenekkel, úgysem du_ghat meg. Ma írta megint, hogy sajnálja és őszintén írta, hogy többet akar, és tudja, hogy nem du_ghat meg, nem azért írja. Ti hinnétek neki? Köszönöm, ha elolvastátok!
2018. okt. 19. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Te ezzel az emberrel egyáltalán kezdtél? Önbecsülés? Tartás? valami nőiesség?


Ez a fazon még lábtörlőnek sem kéne nekem...a helyedben, nem hogy bedőlsz neki.. és még itt tanácsot akarsz. Mire? Hiszen ez nem férfi, ez már csak egy leuralt senki.

2018. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Igy jár aki használati cikknek adja el magát..
2018. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom úgy volt vele, ha csak úgy aláfekszel valakinek, a barátnőid is ilyenek. Baráti körben maradna a farka.

Nem értem az ilyen nőket, még is mit várnak. Mivel durciztál, bár nem értem miért? Most visszakozik, hogy talán megmarad az ingyen luk.

2018. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

CSak kamuzik.

Ha tobbet akar, akkor bizonyitson.

2018. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell ítélkezni, amiért csak szexkapcsolatot akarok. Csomó pasi konkrétan CSAK erre keres nőt, és ki vannak akadva, hogy minden nő rendes kapcsolatot akar. De ha egy nő szintén ezt akarja, akkor meg kva. És nem fekszem le senkivel csak úgy, ő az egyetlen.
2018. okt. 19. 15:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh... te. Ha csak ilyen férfiak vannak szexkapcsolatra akkor lennék inkább aggszűz! Te jó ég!

Ha meg akart alázni sikerült. De nem értem miért az után kezd el kuncsorogni, hogy belég törölte a sáros bakancsát?

Kérdező ennél alább már ne add, legyen tartásod pls! Ez a történet már nekem fáj!

2018. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz itt választ kapni a kérdésedre hisz azt hogy hazudik-e vagy sem mi nem tudhatjuk. A személyiségétől függ.

Leírtál valamit amit lehet tényleg amiatt mondott mert többet szeretne tőled mint ami van, de lehet hogy nem. Ezt csakis te tudhatod senki más.

Egyébként nem ítélkezni szeretnék de biztosan nem éri meg neked ez a férfi.

Ha bátor lenne eléd állt volna azzal hogy tetszel neki és többet szeretne, ehelyett "játszott" egy jót mert elmondása szerint a reakciódból akart leszűrni mindent.

Sokkal értékesebb férfiakkal is tudsz esetlegesen párkapcsolatot kialakítani.

2018. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem azért ítélkeznek, mert szexkapcsolatod van, hanem azért, mert egy ilyen tahónyettával álltál össze.


Az ember full bunkó, oké, hogy szexkapcsolat, de mi ez már, hogy ilyenekkel próbálkozik, hogy te keress neki valakit?!

Nem hinném, hogy "taktikázni" kéne, ha már ott tartotok, hogy lefekszetek egymással.

Ugyanazzal az idióta kérdéssel amit feltett is elveszíthet téged, mint ha jelezte volna, hogy ő már többet szeretne. Általában itt jön mindig a buktató.


Én sem ítélkezek feletted, ha ez neked így jó, akkor csináld így.. viszont talán keress olyat, aki nem ilyen paraszt mint ez az ember akiről írtál.


És utolsó sorban nem, nem hinnék neki.

2018. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Meg nem tudom érteni, hogy egyes nők hogyan képesek ilyen megalázó helyzetekbe vinni magukat.
2018. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem azért borzongunk itt, mert jujj szexkapcsilstba vagy. Ha éhes vagy egyél nyugodtan! De ha a kukából kotrod ki az ételt hadd borzadjunk el!

Itt a pasin vagyunk kiakadva, akit nem tudni honnan "kukáztál" össze! De ultragáz a fazon.

2018. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!