Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordulhat olyan egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat olyan egy nővel, hogy egy szakítás után egy ideig nem is vágyik új kapcsolatra, és nem akar ismerkedni férfiakkal?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 16:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mar hogy ne lehetne ilyen.
2018. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akart veled találkozni akkor ne sajnáld.
2018. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

van ilyen.

az áll a hátterében,hogy olyan szintű kontroll vesztést szenvedett el a kapcsolatban,hogy időbe kerül mire ismét visszaszerzi és el is hiszi hogy ő irányítja az életét.

ettől függetlenül tapintatos lerázó dumának is remek.

szóval?

2018. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Már hogy ne fordulna elő. Itt vagyok én élő példának. Hát ne is haragudj, de egy ilyen után rohadtul nem az jár a fejemben, hogy kivel ismerkedjen és hogyan ugorjak bele új kapcsolatba! Tudod nem mindenkinek megy az olyan könnyen! Nekem az utolsó utáni gondolatom egy új kapcsolat. Miért olyan nehéz ezt megérteni?
2018. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút jogos és érthető indok, én is voltam így. Kellett idő ahhoz, hogy újra tiszta lappal fogadjam egy férfi közeledését.

Örülj neki, hogy ezt mondta és nem használ gyógykapcsolatként.

2018. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nálam ez már évek óta tart, és nem tartom valószínűnek, hogy valaha is másképpen lesz.
2018. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#14

Ne haragudj, még sosem szakítottam senkivel (mivel még nem volt barátnőm). Épp csak azért kérdeztem ezt meg, mert arra voltam kíváncsi, reális indok-e ez, vagy csupán lerázni akart az illető.

2018. okt. 21. 19:09
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából teljesen mindegy, hogy reális indok-e (amúgy igen, elég sokan így vannak vele egy szakítás után nemtől függetlenül) vagy csak szimplán megpróbált leépíteni, a lényeg, hogy nem akar tőled semmit, úh. keress vki mást.
2018. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
igen. pár éve így vagyok, és jó.
2018. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Velem is elő fordult egy rossz kapcsolat után. De ilyenkor jön a nagy szerelem. A jelenlegi férjem pont ezen időszakban ismertem meg,mint segit barát... Ha a lány nem tiltakozik kézzel lábbal,akkor nem adnám fel,ha mégis,akkor adni kell neki egy kis időt.
2018. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!