Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon bánt, lehet esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Lilian kérdése:

Nagyon bánt, lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Májusban szakítottam a volt barátommal mert egy másik srác nagyon csapta nekem a szelet ami az én életemben nem volt jellemző és elhittem hogy lehet jobb. De nem volt jó és össze se jöttünk. Viszont a volt barátommal nagyon csúnyán váltunk szét. Undorítónak nevezett miután őszintén bevallottam mi miatt hagyom el. Azóta viszont százszor megbantam amit tettem és lehet hogy igaza van abban amit mondott rám, de nekem hiányzik nagyon. Az ahogy velem bánt ahogy beszélt hozzam amilyen vele volt minden. Elszurtam akkor és most lehet már késő. Levagyok tiltva mindenhonnan az oldaláról szóval nem tudom mi van vele. Ha írnék neki levelet amiben bocsánatot kérek azzal előrébb lennék?

22/L



2018. okt. 21. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy keresztény, hanem világi. A keresztények nem azért kérnek bocsánatot, mint amit ti hisztek, hanem azért, hogy a kötelékeket, amik az adott emberhez kapcsolták/kapcsolják elszakítsák. Mert ez a lépés ezt eredményezi, még akkor is ha a másik oldal nem bocsájt meg. A bocsánatot kérő, a maga oldalán lévő köteléket széttépte ezzel a lépéssel. Már nem tud lelkileg rá hatni az illető.
2018. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de tényleg elég undorító dolog amit tettél. Nekem a volt barátod helyében eszembe sem jutna, hogy valaha is megbocsássak neked, bár lehet ettől még ő megfog de, ha van egy kis esze akkor nem. Ez a hajó már nagy valószínűséggel örökre elment.


Én a helyedben inkább hagynám és nem okoznék neki több fájdalmat. Nem véletlen tiltott le mindenhonnan. Nem kíváncsi rád.

2018. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
1+ Szóval kérdező felesleges, mert sem keresztény nem vagy, sem világiként nem tudsz kötelékeket szakítani. Nálatok egy bocsánatkérés az egy semmi, a szellemvilágban meg óriási a jelentősége.
2018. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
#1 Te mi az istenről magyarázol? Betéptél?
2018. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs ló, jó a szamár is?


Szertintem a történtek itán eljátszottad a bizalmát, képzeld magad a helyébe.

Szerintem ő már továbblépett, neked is azt kéne.


Ettől függetlenül írhatsz neki levelet, de az ne könyörgő, meg megalázkodós, meg kétségbeesett legyen.


Ha ugyanis újra összejönnétek, a kapcsolatotok dinamikája már soha nem lenne a régi.


A párod lenne a domináns, és neked kéne többet tűrni, jobban alámenni, alkalmazkodni, megfelelni az elvárásainak, és ezek az elvárások már magasabbak lennének, és frusztrációhoz vezetnének.


És akármikor megkaphtnád tőle, hogy kussoljál, mert megcsaltad és ő bezzeg megbocsátott neked. Eztán már ő diktálna, vagy a félrékenységével kergetne az őrületbe, mert az agya hátsó részén mindig ott lüktetne a múltbeli árulásod, és a gyanú, hogy mi van, ha újra megtörténik.


22 éves vagy, annyi minden mást kezdhetnél az életeddel a fiúzáson kívül.


Szerintem most legyen legalább 6 hónap, amikor nem is gondolsz pasizásra, és építsd az életedet más területeken.


Nem kell erre rágörcsölni, meg nem kell mindenáron kapcsolatban élni.


Tanuld meg egyedül is jól érezni magad.


A tanulság meg az, hogy addig becsüld meg a párod, amíg veled van, nem utána kell rinyálni, hogy megaláztad, elárultad a kettőtök szövetségét.

2018. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
4 Nem szoktam, de ezek szerint te igen, ha ilyen felmerül benned:DD
2018. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

4- szerintem igen.


Kérdező. Ha benned felmerült, hogy jobb is lehetne, akkor igenis lehetne jobb is. Lehet, hogy nem azzal a fiúval, aki miatt végül szakítottál, de ez nem jelenti azt, hogy alapvetően a hiányérzet nem létezett. Ha annyira minden tökéletes lett volna a kapcsolatodban, akkor fel sem merült volna benned a dolog, így úgy gondolom, jól döntöttél. Ne félj a magánytól, nem olyan rossz dolog az. 22 éves vagy, előtted az élet. Merj kicsit egyedül lenni, túllépni az előző kapcsolatodon, feldolgozni az eseményeket és továbblépni. Találni fogsz olyat, akivel tényleg minden szuperül működik, és akivel nem merül fel a gondolat, hogy talán mással jobb lenne.


Szerintem egyébként nem lennél előrébb, nyilvánvalóan nagyon megbántottad azzal, hogy más miatt hagytad el. De ez nem is feltétlenül baj, szerintem csak az ijedtség miatt, hogy most egyedül vagy, felesleges is lenne visszakönyörögnöd magad hozzá. Próbálj meg kicsit most magadra fókuszálni, felnőni, és idővel megtalálod azt, aki mellett ott a helyed.

2018. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Lelabancozott gondolom. Végkimeneteltől függetlenül szerintem okés egy őszinte bocsánatkérés.

32/f

2018. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak akkor fogod megtudni, ha utánajársz. Hívd fel és mondd el neki az érzéseidet.
2018. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te tudod, de szerintem is felesleges.
2018. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!