Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a helyes dontes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes dontes?

Figyelt kérdés

A baratommal majdnem masfel evig voltunk egyutt, voltak szep idoszakaink, de nagyon sokat veszekedtunk.. Ket hete szakitottam vele, mert mindennapossa valtak a konfliktusok, amit mar nem birtam elviselni. Azota azzal “zaklat”, hogy meg fog valtozni, es bizzak benne, vissza fog szerezni...stb.

Megmondtam neki, hogy nekem most idore van szuksegem, szeretnek egyedul lenni, mert nagyon sok lelki sebem van.

Az igaz, hogy nem utasitottam el annak gondolatat, hogy egyszer talan ujra egyutt legyunk, mert szeretem ot, csak egyszeruen most nem mukodott.

O azt mondta, hogy ad idot nekem, var ram amennyit csak kell, gondolkozzak nyugodtan.. Ezt masfel hetig birta, es most kozolte hogy nem bir tovabb varni ram, elege van. Dontsek, hogy kell-e nekem, vagy nem.

Nekem viszont még nincs szuksegem kapcsolatra, de elvesziteni se akarom ot.

Szerintetek mit tegyek?


2018. okt. 25. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
dobd ki, mert ha nagyon hiányzik majd újra összejöttök, de most dobd ki.
2018. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Köszönj el tőle. Mert te ezt az embert nem szereted, ő se téged. Ez minden csak nem kapcsolat.
2018. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Miert nem az?
2018. okt. 25. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:

3 *de nagyon sokat veszekedtunk.. Ket hete szakitottam vele, mert mindennapossa valtak a konfliktusok,


Ahol 1,5 évnyi idő alatt ez jelen van, az nem kapcsolat, csak egy mérgező valami, amit kapcsolatnak csúfolnak az emberek. egy kierőszakolt semmi.

2018. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4+ Egyikötök sem szereti a másikat. Ha szeretné képtelen lenne erre.
2018. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

* mert szeretem ot,


Ha szeretnéd akkor törekednél arra , hogy sem szájjal, sem semmilyen beszéddel, ne bántsd meg, mert az neked fájna jobban.

2018. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönj el tőle. 1,5 év után, úgy hogy együtt sem éltetek, már mindennapos konfliktusok voltak, és sok lelki sebet szereztél. Ez tényleg egy mérgező kapcsolat volt, amiből szabadulni kellett. Most is, nem hagy elég időt neked, ultimátummal erőszakolja magát rád. Szerinted így van értelme? Kapásból egy újabb "sebbel" újrakezdeni?
2018. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja,lapát mindenképp. Ha utána leszáll rólad, akkor kircsi, ha tovább zaklat, akkor meg tudod, hogy jól döntöttél. Már a többiek leírták, hogy a kapcsolatotok nagyon nem volt OK, legalábbis a végén tuti nem.
2018. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi volt a kapcsolatom sajnos és szakítottam a párommal, viszont még mindig nagyon fáj, és nem a sok veszekedés hanem ,hogy el kell fogadnom ,hogy többé "nem látom". Nagyon fura kettősség mert azt éreztem nagyon sok időn keresztül ,hogy nem működik de elengedni mégsem tudom végleg.

Ha szereted még adj neki most még egy esélyt. Legfeljebb 1 hónap után ha megint ugyan az van konstatálod hogy nem tud változni. Ne kövesd el az ta hibát amit én mert lehet ,hogy örökké bánni fogod.

2018. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit egyedül maradni.elutazni Egyedül baráthoz, rokonhoz esetleg. A munkát rábízni pár napra másokra. Kicsit átgondolni hogy jutottál idáig.
2018. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!