Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal 3,5 éve vagyunk együtt, az elejétől kezdve együtt is élünk. Már egy ideje úgy érzem valami nem működik. Állítása szerint szeret, illetve mindent megadna nekem, de én mégsem látom ezt. Már az elejétől fogva tudtam, hogy kicsit kocka, sokat játszik, de az elmúlt egy évben, ha nem dolgozik, akkor csak azt csinálja. Ehhez mondjuk hozzájárul, hogy fél éve rákot diagnosztizáltak nálam, így a kezelések miatt, illetve hogy el ne kapjak semmit nem nagyon járunk el itthonról, max a szüleinkhez és bevásárolni. Így mintha a játékba menekülne, beszélgetni nem nagyon beszélget velem, mert annyira lekötik a dolgok. Ami most nagyon zavar még, hogy október elején felhív, hogy akkor ő most azonnali felmondással felmondott, mert ő nem bírja tovább a munkahelyén, ahol 4 évig dolgozott, de pont most, mikor a betegségem miatt az én keresetem se fix mindig a táppénzek miatt, képes volt felmondani. Azóta itthon ül és játszik. Háztartási dolgokban, főzésben sosem segített, mivel hogy ő költözött az én házamba, és hogy majd ha megtanulja mi hol van, majd akkor segít, de erre sosem került sor. Sajnos kicsit ideges típus, mindenen felkapja a vizet, és most már gyakran velem is kiabál minden hülyeség miatt. A szexuális életünk minimális, bár én mindig is igényeltem a több szexet, ő a heti eggyel megelégedett, ma már ott tartunk, hogy a havi 2 örülök, ha megvan, és nekem is teljesen elment a kedvem az egésztől, általában magamnak szoktam csak örömet okozni. Mivel felmondott így most nem táppénzt veszek ki, hanem az összes kórházi napomon szabadságon vagyok, hogy minél több pénzünk legyen. De mintha nem érdekelné, a munkakeresésbe szarik bele, neki semmilyen munka nem jó, de igényei vannak, steames vásárlások, nadrágból, pólóból csak 10 ezer felett. Kaja mindig legyen az asztalon, ami természetesen húst tartalmaz.


Ti mit gondoltok? Szakítanom kéne? Mert én úgy érzem igen, kicsit kezdek besokallni.


Köszönöm.


25/N



2018. nov. 4. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy rakos es eltartasz egy heret? Gondold vegig. Ha a betegseged mellett nem segit semmiben, akkor nem erdemes vele maradnod. Ha lehetne jobba tenni a kapcsolatotok menjetek parterpiara.
2018. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A cselédjének tart, még így betegen is...

Van még kérdés?

2018. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tapló. Szakíts. Szeretnél olyannal lenni, akit még az sem érdekel, hogy rákos vagy?
2018. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy szakítanék a helyedben... Ő nem férfi, hanem egy nagyra nőtt gyerek...


22/N

2018. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te betegen a saját házadban eltartasz egy ingyenélőt, és mosol, főzöl takarítasz rá?


Páros lábbal rúgd ki ezt a semmirekellőt!

Éppen elég neked most a saját problémád.


Jobbulást!

2018. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy kapcsolatban lehet jövőt tervezni. Esetetekben ez nem áll fent, tehát ez nem komoly kapcsolat. Szükségleteidet sem elégíti ki. Sok értelme nincs együtt lennetek...
2018. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Atyaég, most neki kéne kettőtök helyett menni és termelni a keresetet, támogatni téged, erre fordítva van.

Nagyon gáz ez egy férfitől!

Holnapra se lehet vele tervezni, nem, hogx hosszabb távra...

Én külön mennék és a gyógyulásra koncentrálnék.


30N

2018. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te jó osten, micsoda undormány ez a srác. Nem tűnik fel neki, hogy rákos vagy? Normális ember, aki szereti és tiszteli a párjat, ilyen helyzetben gondoskodna róla, vele lenne, nem pedig ezt művelné.
2018. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szinte biztosan allithatom, az ilyen lelki megterhelesek nem tesznek jot az egeszsegednek. Tudat alatt eszed magad, hogy miert is vagy egy olyan kapcsolatban ahol nem becsulnek meg. Nem akarok nagyon melyen belemenni, de szentul allitom, hogy minden betegseg hattereben lelki okok vannak..

Nem donthetunk helyetted, de most egy kerdest kell feltenned magadnak:megakarsz-e gyogyulni? A masodik kerdes, hozzajarul-e a jelenlegi kapcsolatod ehhez?


En valoszinuleg nagy lelki fajdalmakkal szakitanek, es vagy egy csaladtagommal vagy jo baratokkal vennem korbe magam, mert megfog viselni a szakitas. Aztan elkezdhetsz torodni magaddal, hogy mit eszel, mennyit mozogsz es hogy milyen gondolatokkal “terheled” magad nap, mint nap. Ez egy jo ut lehet a gyogyulashoz. Nezz utana Bokorne Fekete Katalin eloadasainak.


Sok erot, kitartast es jo egeszseget kivanok neked!

2018. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm. Megadta még a lökést, hogy discordon egy nővel megtaláltam a beszélgetéseit, és olyan témákról, melyek ha nem párkapcsolatban vagy az illetővel nem nagyon szokás másokkal megbeszélni. Illetve rólam nem beszélt a nőnek, minden tettéről E/1 szituációban beszélt, még ha együtt is csináltuk. Persze még ő volt kiakadva, hogy soha nem csalna meg, és csak beszélgettek....csak nekem nem úgy tűnt.
2018. nov. 12. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!