Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanatok azért, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanatok azért, ha a párotok nem teljesítene az ágyban?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony lenne a libidója, heti 1-2 vagy kevesebb alkalom. Az előjáték során szinte csak a nemiszervetekkel foglalkozna, de orálisan ti mindig többet adnátok, mint ő.

Ha megtörténik, sem túl kreatív, az esetleges extrémebb vágyaitokkal ( semmi durva vagy undorító, csak pl vadabb szex) sem törődne. Az aktusok, ha sikerülnek sem túl hosszúak. Az aktus után rideg lenne.

A problémával nem törődne, elvárná, hogy 100%-ig megértő legyél, mivel a szorongásra szedett gyógyszere mellékhatásának tartja.


2018. szept. 16. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
:) Ne csodálkozz, ha szeretőt fog tartani a párod.
2018. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
80%

Fiatal vagyok még a sz_r nemi élethez(28). Az majd okés lesz 60-70 felett. Tehát igen. Amennyiben nem jó a szex, akkor a kapcsolat se lesz jó.


Nem ez a legfontosabb része egy kapcsolatnak, de elengedhetetlen.

2018. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1, én az elszenvedő fél vagyok :)
2018. szept. 16. 23:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szakítanék ezért.
2018. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Hmm, megfordítom a dolgot, és mivel nekem alacsony a libidóm, nem maradnék olyannal, akinek extrém (számomra extrém) vágyai vannak, vagy sokat akar szexelni.
2018. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Igen szakítotunk !

f

2018. szept. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképp szakítanék.Ha meg még kicsi is neki,már rég kidobtam volna :)
2018. szept. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem igazán értettem sosem, hogy akinek szinte 0 a libidója, mi a francnak akar párkapcsolatot?

Jópár ilyen cikket, kutatást olvastam már, általában az ilyen teremtmények szokták borzalmasan megutálni a párjukat, meg a komplett másik nemet.

Ha valami nem megy, nem kell erőltetni.

Az egészséges szexuális élet együtt jár szinte az összes, társas élettel kapcsolatos fogalommal.

2018. szept. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakitanek, volt ilyen baratnom, megtanultam hogy ha egy kapcsolatba a szexualis igeny nem talal akkor annak annyi. Nem is kezdek azota olyan nokkel akikben nem pezzseg a ver. Kerdezo, en simman szakitanek meg akkor is ha o a kisjezus
2018. szept. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Számomra ez válóok. Igényeim lennének,de gerinctelen sem szeretnék lenni,hogy a háta mögött keresnék partnert szexre.
2018. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!