Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel? Hogy tegyem túl magam azon hogy, nem lesz meg egy ilyen nő az életemben?

Figyelt kérdés
Nem tudom feldolgozni azt hogy volt egy csodálatos,káprázatos, és megannyi jó belső értékkel rendelkező nő/lany az életemben, de most már mással jar,szerelmesen mint mellettem volt,es engem teljesen ignorált. És érzem és tudom, hogy nem lesz meg ilyen nő az életemben. Körbe nézek a környezetben, és nincs hozzá hasonló, ő meg teljesen át néz már rajtam, barátja véget és még h exe vagyok, és sajnos nem tudtunk szépen elválni.

2018. nov. 9. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A szakítás fázisai között szerepel ez a felmagasztalós rész, egy idő után túl leszel rajta
2018. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű, ne foglalkozz vele! Keress mást!
2018. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodjál lefele,és igyál egyett 😀

Ha elhagyott,akkor nem is érdemelt meg,ergo jobbat is fogsz találni.

Sok hal van ebben a tengerben.Gyászold meg a dolgot,aztán húzzál pecázni 😎✌️

2018. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell így elkeseredni, elballagsz a suliból, aztán a gimiben is lesznek még szuper csajok.
2018. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanez van nálam is. Üdv a klubban!


Az exem egy smink nélkül is gyönyörű, okos lány volt. Szuper ötletei voltak, kreatív volt mindenben, tiszteltem őt. Az emberekkel kedvesen bánt, hihetetlen jó lelke volt.

Összefoglalva a legértékesebb része volt 4 évig az életemnek.


Már mást szeret, mással él. Én már elértem, hogy nem hiányzik túlságosan, ellenben egyik nőben sem láttam még meg azóta azt a különlegességet, ami benne tök általános volt.

Sokan azzal jönnek, hogy ez biztosan azért van, mert másban keresem az exem. Egy frászt. :)

Amikor őt megismertem, 2 nap múlva lángolt bennem valami, az összes azóta megismert lány baromira üres, szótlan, érdektelen.


Akik érdektelen kommenteket dobnak be, azok feltehetően még nem ismerték meg az igazi szerelmüket, akivel tényleg el tudtak mélyülni egy kapcsolatban.


Sok sikert a megújuláshoz!

2018. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yoda m. ***** válasza:
29%

Tisztelt Kérdező!


Két lehetőséged van.

1.) Eltökéled magad abban, hogy soha pont ugyanilyen (csodálatos) Nőt még egyet nem találsz az életben, ez esetben így is lesz... tehát IGAZAD lesz. Vagyis életed hátralevő részét nagy-nagy magányosságban fogod tölteni.

2.) Eltökéled magad abban, hogy ha pont ugyanilyet nem is, de más tekintetben viszont jobb Nőt találhatsz. Ez esetben is IGAZAD lesz. Tehát elfelejted azt a Nőt, akinek Te (a magad tökéletességében) nem kellettél... s keresed azt a Párod. Aki nem hagy el egy másik pali kedvéért. Vagyis élet hátralevő részét nem valószínű, h. magányosságban fogod eltölteni.


Mivel nincs két egyforma Nő... Neked, bárhogyan is döntesz... mindenképpen IGAZAD lesz.


Egy kérdés: Azt, amit érzel... azt elfogadom, elhiszem, hisz én is voltam már szerelmes. De honnan is TUDOD, hogy mi/ki lesz a jövőben... Te időutazó vagy? Mert, ha igen, akkor felesleges volt a kérdést feltenned, hisz már ismerheted a jövőd... s akkor a kérdés NEM KÉRDÉS.

Ha viszont nem tudod, hogy lesz-e, vagy nem lesz-e ilyen Nő az életedben, akkor miért gondolod, hogy nem lesz?

De tudod mit... én amondó vagyok... NE is LEGYEN ilyen Nő... mert akkor AZ is el fog hagyni, s te még csalódottabb leszel... és ennek lehet, sose lesz vége.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia , 4 hónap után én se tudom feldolgozni , ugyan ebben a cipőben vagyok mint te, küldtem neki örök rozsát minden semmire se válaszol , ki vagyok öt akarom , én szívem szerint mennék és felkeresném , de mindenki azt javasolta hogy várjam meg ö lép e , vagy jelentkezik, nem fog , megörülök én is , küzdök de semmi se segít, írnék neki de aval csak roszab , a mai nők, mások nem úgy látszik nem jó nekik a romantikus és kedves pasik , én exem egy 50 éves főnöke miat hagyót el, most meg elvileg Pesten van. Se vidéki fönöke se Én . Reménykedem hogy vissza jön, vagy belülröl megemészt és beledöglök ennyi
2018. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!