Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam de megesett rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam de megesett rajta a szivem. Jártatok már így?

Figyelt kérdés

A nyár elején szakítottam a párommal de elkezdett sírni és könyörögni, meg hogy nem akar úgy élni akkor inkább.... így végül adtam az egésznek még egy esélyt.


Sajnos a dolgok azóta sem lettek jobbak, teljesen elhidegültünk. Megcsalni nem tudnám az biztos, de már őt sem kívánom. Ő azonban nagyon ragaszkodó személy, az érzelmi intelligenciája szerintem nem eléggé fejlett és az önértékelésével is baj van... ha ezek nem így lennének volna már régen elhagy, mert tényleg jobbat érdemelne.


Ennek ellenére most úgy érzem, hogy én sem tudnék szakítani, mert mint embert szeretem a mai napig. Ha például más bántja (pl. egy rokona lelkileg) akkor nagyon fel tudom magam húzni és sajnálom, védem őt! Azt szeretném, hogy jól boldoguljon az életben!

Ennek ellenére sokszor ha velem van az is zavar ha levegőt vesz!


Miért esik meg rajta a szívem? Miért ragaszkodom még én is hozzá, miközben azt kívánom bárcsak vége lenne ennek a kapcsolatnak?


26/f - 6 év kapcsolat


2018. okt. 31. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A te erzelmi intelligenciad se a legfejlettebb..
2018. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert te aztán ismersz...


Nem túl jó környezetből van a lány, a szülei nem igazán szeretik. Én évek óta bíztatom, támogatom amikor bizonytalan valamiben (persze tőle én is kapok azért ilyet de így visszagondolva messze nem kaptam annyit amennyit én adtam, volt hogy nem bíztatott mikor szükségem lett volna rá, volt hogy még ő is belém rúgott). Persze ezek apró dolgok de belefáradtam... ennek ellenére továbbra is azt érzem belül, hogy segítenem kell őt! Inkább mondanám testvérnek, mint a páromnak :( Ugyanakkor ezmiatt nem tudom, hogyan tudnék vele szakítani, mert a szive szakadna meg... de abba meg nekem ha látnám őt szétesni...

2018. okt. 31. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos ennek a kapcsolatnak már vége. Biztos fájni fog neki és ha megint szakítasz vele, újra fog könyörögni. De nincs mit tenni nem szabad engedni neki. Egyszerűen te is a megszokások rabja lettél megszoktad, hogy melletted van.


22/F

2018. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már csak sajnálatból legyél vele..el akarod pazarolni az életed??
2018. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a saját életed cseszed el ezzel a gyáva, konfliktuskerülő hozzáállásoddal, hanem az övét is. Akármennyire is pótolhatatlannak gondolod magad, akármennyire is sír és könyörög, igenis túl fogja tenni magát rajtad idővel, csak a hasznára fog válni az, ahogy megerősödik az első szakítása után. Így viszont csak elveszed tőle az esélyt arra, hogy valaki olyannal legyen, aki tényleg szereti őt és akivel építheti a jövőjét és magadtól is elveszed a lehetőséget a boldogságra. Vagy te komolyan azt hiszed, hogy segítesz neki azzal, hogy szánalomból mellette maradsz?
2018. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Több embert teszel tönkre, ha mellette maradsz. Egyrészt nem leszel boldog, mert majd szerelmes leszel másba. Másrészt ő se lesz boldog, mert egy viszonzatlan szerelemben nem boldog az ember és így nem is találhat olyat, aki viszont fogja szeretni. Harmadrészt a gyerekeitek életét is elcseszitek, mert majd akkor telik be valamelyikőtöknél a pohár, amikor miattuk már nem lehet olyan könnyen lépni. Pedig akkor jön majd a nagy szerelem és nem is biztos, hogy a te életedben, lehet hogy az övében!
2018. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat! Teljesen igazat adok nektek! Korábban tényleg szerelem volt, legalábbis annak gondoltam.

Muszáj lesz erőt venni magamon és megtenni amit kell!

2018. okt. 31. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálatra nem lehet kapcsolatot építeni. ENNYI. Am persze tudom mijen érzés ha szeretünk vkit és nem tudjuk magára hagyni. Mert egyszerűen fájna legbelül hogy ha magára hagytad volna. De ehhez ez kell hogy leszakadjatok egymásról mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Sajnos ez ezzel jár fájdalommal.
2018. nov. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!