Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
Ma karácsonyi ajándékot akartam készíteni a páromnak,de ügyetlen voltam,leesett egy festékestégely amiben túl híg volt a festék,ezért összefröcskölt mindent a szobában. Feltakarítottam,de észrevettem,hogy három nagyobb csepp a párom diplomájára ment(a legfontosabb papír az életében) és bár megpróbálta eltüntetni,halványan örökre ott fog maradni. Még nem ért haza,de félek hogy szakítani fog velem emiatt. Ti elküldenétek a párotokat,ha egy olyan súlyú dolgotokat tönkretenne/maradandó nyomot hagyna rajta? Ha számít,két éve vagyunk együtt,én vagyok a lány.
2018. dec. 4. 15:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
22 vagyok és Ő is annyi.
2018. dec. 4. 16:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz tőle, hogy leszid, írd meg neki SMS-be, hogy nagyon sajnálod a dolgot, ajándékot akartál neki készíteni, de sajnos összefestékezted a diplomáját. Max legalább előre kidühöngi magát, aztán talán normálisabban fog viselkedni.
2018. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen miatt szakítana a párom úgy, hogy együtt élünk meg is érdemli. Ha fontos neki tegye el, amúgy meg nekem is van diplomám, de az csak egy papír... Én amiatt fix, hogy nem balhéznék.
2018. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én ha a párod lennék nem szakítanék emiatt. Lehet ,hogy elsőre kissé dühös lennék de az is csak lehet... nem biztos... :) Attól ,hogy van rajta 2 csepp festék nem ér kevesebbet.

Nekem meg sem fordulna a fejemben ilyen miatt szakítani.

2018. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem tarolja vedett helyen?

Olyan nincs, hogy barmi hivatalos dologrol ne lehetne potlast kerni.

2018. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 peca1000 ***** válasza:

Èn a bizonyítványokat, és egyébb hivatalos papírokat egy dobozban tartom a szekrényben.


Ha annyira fontos neki az a papír, miért nem rakta védett helyre?


Vagy üvegezett fakeretbe is rakathatná, mint ahogy mi is a házassági oklevelünket.

2018. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tölem kb 15 év alatt ha 2x kérték hogy mutassam meg. Nem igazan érdekelne. Inkàbb az foglalkoztatna mi az ajandék :)
2018. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na hogyan reagálta le?
2018. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!