Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet, hogy az exem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az exem még mindig szeret valahol?

Figyelt kérdés
Az exem mostanában túl kedves velem, pedig annó nagyon csúnyán szakított és meg is írtam neki, hogy nem akarok vele jóban lenni. Közös a baráti társaságunk és múltkor amikor elutaztunk együtt pár napra, akkor ott volt ő is. Lépcsőn kellett felmenni a szállásig és odarohant hozzám, hogy elvegye a bőröndöm...majd a következő lépcsőnél ugyan ez (pedig az csak egy nagyon kicsi lépcső volt). Amikor pakoltunk és látta, hogy nem boldogulok valamivel odarohant segíteni. Múltkor összefutottunk egy buliban, nem nagyon beszélgettünk, de aztán a buli vége előtt olyan 2 órával összetalálkoztunk és megkérdezte maradok-e még, mert táncolni akar velem... egyáltalán nem értem ezt az egészet pláne, hogy a szakításunk óta már több lánynál is bepróbálkozott...

2018. dec. 7. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Akar egy laza kufircot, ha te is akarod, belemehetsz.
2018. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És a több lánnyal összejött valami, vagy nem? Mert ha nem, akkor ezért próbálkozik, hogy szexhez jusson.


Nyomulni nyomul, a szeretet más kérdés.


Azt írod, csúnya szakítás volt. Gondolom volt valami tisztelet probléma a dologban, hogy nem akarsz vele jóban lenni. Na most szerinted megváltozott azóta...? Legyél résen.

2018. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szeretne téged. "a szakításunk óta már több lánynál is bepróbálkozott" - na és ezek a próbálkozások mennyire voltak sikeresek? Lehet, hogy már nagyon szeretne dugni, és ha nincs ló, jó a szamár is. Szerintem ne foglalkozz vele, főleg, hogy nagyon csúnya szakítás volt.
2018. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet megbánta.Vagy bűntudata van,mert csúnyán szakított...
2018. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem voltak sikeresek a próbálkozásai....senkivel nem jött össze.
2018. dec. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!