Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen hamar túlléptem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég szakítottam a barátnőmmel. Konkrétan 1 hete kb.

Az első 2-3 nap igen szar volt, nagyon szomorú voltam és sírtam is. De most már 7-8 napja történt a dolog és úgy érzem teljes mértékben feldolgoztam és túlléptem rajta. Vidám vagyok és nem vagyok kedvetlen se. Ha rágondolok valami szép emlékre akkor nem érint meg lelkileg nem leszek szomorú vagy valami ilyesmi.

Sőt már majdnem azt érzem hogy ismerkednék már mással.

Egyébként nagyon nagyon szerettük egymást de tényleg.

Másfél évig voltunk együtt távkapcsolatban és nagyon szerettük egymást addig amíg el nem kezdtünk veszekedni. Én dolgozni kezdtem ő pedig egyetemre jár és a terveink is külön utakon jártak. Emellett tényleg szerettük egymást csak az utóbbi időszakban sokat veszekedtünk és már elegünk lett.

Nagyon szép volt vele ez a másfél év és sosem felejtem el.

Mellesleg én nem vagyok olyan hogy havonta váltogatom a nőket. Én inkább ragaszkodóbb vagyok.

De kérdem én. Hogy tudtam 1 hét alatt túllépni másfél év szép kapcsolaton? Normális ez? Vagy rosszul érzem?

Hozzáteszem hogy már nyáron elkezdődtek a problémák és igazából már szeptemberben elegem volt csak féltem.

Lehet ez is közrejátszott ? Hogy magamban már meggyászoltam idáig?

Vagy szerintetek hogy van ez? Rosszul csinálok valamit?

Előre is köszi! 18/F


2018. dec. 9. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az van, amit írsz is: ez a gyászfolyamat már sokkal hamarabb elkezdődött benned, csak most tudtad kimondani. Magadban már sokkal hamarabb elkezdhetted feldolgozni, hogy ennek vége lesz hamarosan.
2018. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm!

És szerinted tanácsos lenne és eredményes dolog lenne a közeljövőben ismerkedni másokkal? Nem érzek semmi rosszat vagy hátrányt benne, csak mégis kíváncsi vagyok a véleményedre?

2018. dec. 10. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én is mindig továbblépek már kapcsolat közben. Amikor már érzem, hogy ennek hamarosan vége, de azért teszek még 1-2 lépést, hátha, így tudom, hogy megtettem mindent. Nincs ezzel szerintem gond, vagy nem tudom, lehet önvédelem. De ha úgy érzed, ismerkedj, amiatt ne tolj el egy lehetősèget se, mert agyban úgy gondolod, hogy korai. Szívvel tesa :D

2018. dec. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hatalmas forma lehetsz.

Köszönöm az inspirációt és a lelkesítést :D

Barátaid szerencsések lehetnek veled ;)

2018. dec. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!