Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belekerültem egy távkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekerültem egy távkapcsolatba mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kb 200 km választ el minket egymástól, 3 órás útnak felel meg. Őneki.még nem volt távkapcsolata, már találkoztunk párszor de a továbbiakba bele se gondolt még. Írta hogy ez neki is új, majd meglátjuk hogy bírjuk. Most is hianyzom neki. Párszor már sírtam mert nekem is hiányzik, de írta hogy ne sírj mert ez a sorsunk úgyse tehetünk semmit. Na ezt nem értettem. Neki a távolság nem akadály mert sokat utazik. Szerinte el kell fogadni hogy most csak ennyi lehetőség van, ezzel nincs baj. Mikor rákérdeztem hogy akkor mi a baj arra már nem kaptam választ. Írtam neki hogy a távolság nem akadály, írta hogy nem. Mondtam hogy akkor noncs mitől félnem, remélem bírni fogod de majd kiderül. Erre csak ezt a választ kaptam: így van, nincs mitől.

Nyugtasson meg valaki hogy nincs probléma!



2017. aug. 26. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nektek nem tavkapcsolattal van gond, hanem azzal hogy funkcionalis analfabetak vagytok, es emiatt konkretan nem ertitek egymast.
2017. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Az írásban van valami kis zavar vagy csak én nekem nem érthető nem tudom. 200 km nem táv a mai világban.
2017. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!