Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után fárad bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fárad bele az ember egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, barátom szintúgy.

Több mint egy és negyed éve voltunk együtt mikor hirtelen muszájból kikellett költöznöm apukámhoz Angliába. Őszintén fingom sincs hogy tovább. Mivel nagyon ragaszkodunk egymáshoz, és alapvetően voltak közös terveink, úgy gondoltuk, hogy továbbra sem adjuk fel, kijárjuk a sulit, szakmát szerzünk, tulajdonképpen egzisztenciát teremtünk, dolgozunk és pénzt gyűjtünk a közös jövőnkhöz. De előreláthatólag nem tudom, ez mennyi ideig húzódik el. Nem tudok hazautazni olyan gyakran azért. Meg hát az nem is ugyanaz azokután hogy együtt aludtunk minden áldott este és reggel együtt ébredtünk.

Kérdezem: megvalósítható a tervünk? Nem fogunk belefáradni abba hogy egymásra várunk?

Vagy hagyjunk ezidő alatt "szünetet"???

Mit javasolnátok hogyan lehetne éltetni tovább ezt a kapcsolatot? Vagy már esélytelen? Azoktól érdeklődnék főként akik éltek már a párjukkal távkapcsolatban, esetleg több évig-hónapig.


2017. jún. 30. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szünetet tartani baromság. Vagy bírjátok ki vagy szakítsatok. Én másfél hónapot voltam külföldön Erasmussal, bőven elég volt ennyi idő külön, soha többé ilyet még egyszer!

Miért nem jössz vissza Magyarországra?

20N

2017. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szünetet? Ez már maga a szünet
2017. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1. válaszoló!

Itt élünk a testvéreimmel apukámnál. Nem volt választásom. Nincs úgy hova visszamennem, maximum későbiekben, majd mikor mindenképpen betöltöttem a 18-at, és ha mondjuk lesz pénzem legalább egy albérletre. Meg elsősorban tanulni vagyok itt Angliában, hogy megszerezzem a szakmám, hogy el tudjak helyezkedni végre, akár Magyarországon.

2017. jún. 30. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sokkal kevesebb ennél a távolság, csak országon belüli pár száz km. Ennek ellenére én most - 2 év után - kezdek belefáradni. Amíg mindketten egyetemisták voltunk sokat tudtunk találkozni, amikor már csak én voltam az, akkor szintén, hiszen alkalmazkodtam maximálisan a munkájához. Voltak közös terveink, céljaink, így bírtunk. Most ott tartunk, hogy őt köti a munkája a saját városához és sajnos engem is az én munkám az enyémhez. Mindent megtettem, hogy hozzá közelebb helyezzenek, jelenleg is másik munka után nézelődök hozzá közel, de ő az ígéretek ellenére semmit nem tesz, nem akar egy méterrel sem közelebb költözni úgy, hogy neki kellene mozdulnia hozzá. Nekem ez volt az a pont, ahol elgondolkoztam, hogy mi is az értelme így ennek.

Ezek alapján szerintem addig működik egy távkapcsolat (találkozásokkal persze), amíg megvannak a közös tervek, célok és mindketten tesztek is érte. Amint valamelyik hiányzik, nagyon nehézzé válik a helyzet.

2017. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy mennyire nevezhető kapcsolatnak, de mi 1200 km-re élünk egymástól. Félévente tudunk 2-3 napot együtt tölteni, de az a pár nap maga a mennyország. Igazából egyikünk sem feszegette túlzottan az együttélés témát. Mi így el vagyunk már 5 éve.
2017. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat srácok! Elgondolkodtatóak voltak számomra nagyon. Valaki esetleg, aki detto ugyanilyen helyzetben lenne, mint én?
2017. júl. 1. 00:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en parom kamionos. Par hetente latjuk egymast szinten par napra. Ezt a reszt mar birjuk 1 eve, kicsit sok es rosszul esik, de majd csak jobb lesz
2017. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!