Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel lehet tompítani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet tompítani ezt a mély szomorúságot?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Illetve valószínűleg már csak volt, de nem mondja ki, csak hát a viselkedés... Eleinte udvarolt, kedves volt, figyelmes, simogatta a lelkemet. Most már jó ideje semmi. Ha néha beszélgetünk, akkor is csak semleges dolgokról, mert hogy sokat dolgozik és nincs rám ideje, se energiája. Én meg csak várok és várok és várok. Már a névnapomon sem köszöntött fel, pedig régen más volt. Beszélni nem hajlandó róla, nem veszi tudomásul, hogy szenvedek, ha szóba hozom, akkor nem válaszol, ha kell, akkor napokig hallgat akár. Annyira megalázó ez az egész nekem és nem tudom miért szeretem még mindig ezek után, pedig nagyon fáj, úgy érzem nem ezt érdemlem. De élénken él még bennem, hogy milyen volt az elején és én azt sírom vissza.

Tudom mit kéne tennem, de az emlékek nem engedik, mert éltetik még bennem a reményt, hogy talán egyszer mégis minden a régi lesz.


2018. dec. 14. 10:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Én voltam a férfi a kapcsolatban és az említettek miatt távolodtam kissé el és végül vége lett... Nekem nagyon rossz volt a hozzám állása, sokszor igen rosszul esett és sajnos nem tudtam mindig erőt venni magamon és ugyan akkora erőbedobással ismét nekifutni.
2018. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!