Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezzel mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Volt párom már 10 hónapja szakított velem egy 2,5 éves kapcsolat után és azután 1,5 hónappal össze jött mással és már fél éve vele él együtt. Időközben többször megkeresett és a beszélgetések alatt elmondta, hogy még mélyen fontos vagyok neki, gondol rám, hiányzom neki és amikor feljött a múlt azt is mondta, hogy lehet meg kellett volna beszélni a problémákat mielőtt szakít, valamint hogy soha sem lesz ilyen ember mellette, mint én, de mindezek ellenére már azt szereti akivel együtt él. A beszélgetés végén hozzátette, hogy tiltsam le, mert se neki se nekem nem tesz jót, ha beszélgetünk, mert még mélyen én is érzek iránta. Letiltottam ahogy kérte. Teljesen összezavart. Első kapcsolatom volt. Nem történt semmilyen megcsalás, se bántalmazás, csak megharagudott rám és azért szakított, de még szeretett, legalábbis az elmondása szerint.

Én 22/F Ő 20/N


2018. dec. 17. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ne kezdj vele semmit, csak ami van. Ne keresd.

32/f

2018. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy látszik az új kapcsolata sem leányálom...

Tudni akarta, hogy visszatérhetne-e hozzád. Azért is ajánlotta, hogy tiltsad le. Megtetted. Most már megkapta, amit akart. Ne fogadd vissza, mert olyan, mint a vándormadarak.

2018. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit se kezdj, vagyis csak annyit, amennyit már meg is tettèl. Tiltsd, ès ne foglalkozz vele. Ha annyira szeretett volna, akkor nem szakít olyan könnyen, hanem megbeszèlitek.

Biztos az új kapcsolata sem valami jó, aztán gondolta visszatèr, ha mèg lehet.

Azèrt játszotta el ezt az ócska színjátèkot, hogy megbánta, meg tiltsd le. Odadobta neked a labdát, várva, hogy mit reagálsz az rá. Megvallod, hogy te is mèg szereted, ès újra kezdenèd, vagy pedig azt teszed amit kèr.

Hogy előbbi esetben mi lett volna, az igencsak èrdekes. Egyből szakítana a jelenlegivel? Vagy dillemmázna köztetek? Vagy aztán meg azon keseregne, hogy mègis ő volt a jobb? Hagyjuk már. Ebben a játszmában csak te sèrülnèl.

Ès igen, játszma, különben nem akart volna szándèkosan felkavarni, hanem csak nem keresett volna, meg ő tilt le. De nem, ő tudni akarta, van-e mèg visszaút. Gusztustalan az ilyen.

Lèpj tovább szèpen, akkor jársz a legjobban.

2018. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 18. 16:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából elmondtam neki, hogy még érzek iránta és sokat gondolok rá, aztán azt mondta, hogy ő már nem, de mégis a legutóbbi beszélgetésben megcáfolta ezt a kijelentését.
2018. dec. 18. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Na hallod...! Ez a nő maga sem tudja, mit is akar valójában. Söpörd ki a fejedből, különben vélhető, hogy ismét váltani fog, akár az áprilisi időjárás!

F.

2018. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!