Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom megbolondult? 24/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megbolondult? 24/L

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt. Mostanában nagyon sokat beszólogatott nekem, kövérnek nevezett (168 cm vagyok és 53 kg) vagy hogy mindenhez hülye vagyok és hasonlók. Hozzáteszem most fogok diplomázni a jogikaron.

Most is dolgozom egy ügyvédi irodában és mindig meghallgatom, hogy én itt valószínűleg csak kávét főzök, semmi mást nem csinálok, mert nem mernének mást rámbízni.

Ő pénztárosként dolgozik hozzáteszem és néha takarítania is kell a munkahelyén. Megelégeltem a sok kávéfőzős poént és ezt mondtam neki tegnap: És te feltakarítottad a szart a boltban ma is?

Tudom csúnya, de nem bírtam tovább a degradálást.

Elköszöntünk, majd este jön az SMS(:,D) hogy legyen vége, ő nem bírja, hogy valaki így beszél vele.

visszaírtam, hogy jó, szerintem is.

Erre ő: Aludjunk rá egyet.

Ez most mi??? :D


2018. dec. 20. 13:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Igazából ennyiből nem derül ki, de én nem maradnék olyan személlyel együtt aki folyamatosan degradál és elrontja a kedvem az ilyen rosszindulatú beszólásaival.


Van egy olyan érzésem, hogy frusztrált a barátod amiatt, hogy neked lassan jogi diplomád lesz ő pedig csak egy pénztáros. (Mielőtt bárki félre értené egyáltalán nem degradálom le őt azért, mert pénztáros csak felmerült bennem, hogy ez lehet az oka a viselkedésének, ha eddig tegyük fel teljesen másmilyen volt.)

2018. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Bence_ ***** válasza:
95%
Azon gondolkodj el miért vagy egy ilyen emberrel aki folyamatosan mérgez?
2018. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy kissebbségi komplexusa van.
2018. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne haragudj, de jó nagy kretén a barátod, szerintem nem bírja, hogy tanultabb vagy nála és jobb munkád lesz. Ezzel csak az önbizalmadat próbálja rombolni akarva vagy akaratlanul. Szerintem hagyd, egy ilyen embernek jobb egyedül, aztán majd kapálózhat a saját mocskában.
2018. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak, mikor minden másnap nap rá akart állítani a mérlegre, hogy "ugyan nézzük már meg hány kiló vagyok tegnaphoz képest!" Úgy éreztem magam komolyan mintha az olimpiára készülnék. És ő szerintem ezeket viccnek szánta, csak egy idő után nem vicces.

Ezt nem értem, hogy rámondom, hogy jó, legyen vége, akkor miért akar aludni egyet rá?? Ő akart szakítani.

2018. dec. 20. 13:17
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Persze ez nem biztos, mert nem ismerjük a kapcsolatotokat, de az általad leírtakból, egyértelműen az jön le, hogy a barátod próbálja az önbizalmadat rombolni, mert kisebbségi komplexusa van. Neked hamarosan jogi diplomád lesz, Ő meg "csak egy pénztáros". Persze ez sem lenézendő, és emiatt egyik ember sem több a másiknál, de a barátodat ez zavarja. Bevallani soha nem fogja szerintem. Ez olyan dolog, hogy vagy őszintén fogtok tudni beszélni róla, vagy nem, de a barátod reakciójából ítélve, Ő nem lesz képes megbirkózni ezzel a "teherrel". Átéltem már ezt én is. A barátodnak kisebbségi komplexusa van, és próbál téged is lehúzni a szintjére.
2018. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt nem értem, hogy rámondom, hogy jó, legyen vége, akkor miért akar aludni egyet rá?? Ő akart szakítani."


Mert csak a szája jár, és esze ágában sincs szakítani, ugyanis tudja, hogy nálad jobbat sosem találna, mivel nincs önbizalma.

2018. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

"Ezt nem értem, hogy rámondom, hogy jó, legyen vége, akkor miért akar aludni egyet rá?? Ő akart szakítani."


Mondjuk azért, mert érzelmileg próbál manipulálni és miután rájött, hogy nem sikerült neki próbál visszakozni vele, hogy aludni akar rá egyet ami igazából azt a látszatot fogja kelteni, hogy "jaj nem gondoltam komolyan, csak mérges voltam" de a rejtett oka szerintem az amit írtam, hogy nem jött össze neki az, hogy érzelmileg manipuláljon.


Mindenesetre én nem látok bele a kapcsolatotokba, de amit eddig írtál az alapján, más most megmondhatnád neki, hogy jöjjön át, mert szeretnél vele beszélni és ott elmondhatnád neki ezeket amiket itt kaptál tanácsnak és azt amit érzel.


Mindenesetre ez így nem egy működő képes kapcsolat köztetek.

2018. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
És az ilyen idiótáknak van barátnője, én meg senkit nem találok 🙃🙃🙃
2018. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de neked mi a jóisten bajod van, hogy 7 hónapja szó nélkül tűröd, hogy valaki ott alázzon, ahol csak tud??!!

Gondolkodj már, ennél jobbat tényleg nem tudsz leakasztani? Hát akkor valóban nem lehetsz nagy szám. De hogy jogi diploma ide vagy oda, olyan ostoba vagy, mint egy hintaló, az biztos.

Komolyan gondolkodsz, hogy alszol rá? Vagy már törölted a számát, és beállítottad fb-on, hogy szingli vagy?

2018. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!