Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok nélküle élni?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a férfit akit a lelki társamnak gondolok. Az egész az én hibám. Utálom magam. Balga ribimódjára viselkedtem vele, pedig imádott engem. Olyan hülye voltam. Most megvet és szánalmasnak tart. Hányingere van a személyiségemtől. (A külsőmtől nem, szép lány vagyok mindenki mondja) Teljesen igaza van. Próbálok úgy tenni mintha nem szeretném, mintha utálnám és nem érdekelne de belül megszakad a szívem :(

A legrosszabb az egészben hogy én kértem hogy engedjük el egymást. Ő akkor még nem akarta, de mostanra sikerült neki. Nekem pedig nem. Azt hiszem sosem fogom tudni :(



2018. dec. 20. 23:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Mi butaságot csináltál?

32/f

2018. dec. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak éljél. Lassan majd jobb lesz. Legközelebb jobban fogod csinálni, most tapasztalatot szereztél.
2018. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
Már kezdtem reménykedni, hogy én vagyok, de mikor elkezdted írni a neveket... 😃
2018. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Az én nevem nem i betűvel végződik, hanem azzal kezdődik. 😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2018. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Itt meg F-el. 😢 😢

32/f

2018. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Csoportos öngyi? 😢

Nekem már csak az maradt, meg a gyógyszereim 😭

2018. dec. 21. 01:35
 17/27 anonim ***** válasza:

Inkább öngyi, mint gyóccer.

32/f

2018. dec. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz nélküle élni.Előtte is éltél.

Ne nyígj, főleg ha te cseszted el.Okulj belőle és lépj tovább.

2018. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, én ugyanígy jártam egy lánnyal. Rengetegszer ellökött, aztán megkeresett, és kb hasonlóan lelki társak voltunk, mint ami nálatok kialakult. Látszólag behúztam a kéziféket, de örülnék, ha előállna azzal, hogy “megszeretett”, mert voltak azért jó időszakaink, csak szerintem külsőre nem lehettem az esete, de más dolgokban meg igen.

A bizalomnak helyre kell állni! De ahhoz annak kell bizonyítani, aki kiszúrt a másikkal. Ez megalázó? Nem. Így kerül alapállapotban talán a bizalom. Ha szerettem valakit, és ellökött, akkor ha látom rajta a komolyságot, akkor adnék esélyt neki.

2018. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Gyere akkor haljunk meg extrémen! 😂 Van választási módszer 😁
2018. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!