Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom depressziós problemákk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom depressziós problemákkal szenvedett próbáltam neki segíteni, de belefáradtam, elhagytam majd rájöttem, hogy nem tudok élni nélküle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Újra kezdtük, de már nem szeret mint a párját csak mint embert, legszívesebben egyedül lenne, sűrűn mondogatja hogy fejezzük be, nem lehet már megcsókolni sem. Mikor otthagytam átértékeltem az egesz életem és nekem semmi nem fontosabb nála. Próbáltam már számtalan dolgot hogy valtoztassak ezen az álláson, én magam is rengeteget változtam és még mindig ugyan ott vagyunk.
2018. ápr. 1. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ha nem akarod tönkretenni az életed!
2018. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Es a pszichologus? Gondolom probaltatok. Szerintem a depressziobol ki lehet jonni, ha akarja az ember. De elso lepes a valtozas, ha ezt nem akarja, ha jo neki igy, akkor kar minden egyes erofeszites erte.
2018. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mar rendbe jött erős, magabiztos és nem akar mar velem lenni. Ezzel van baj, hogy én nem tudok már nélküle meglenni ő meg velem nem akar lenni. Csinálhatok bármit.
2018. ápr. 1. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell.
2018. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval belefáradtál, elhagytad, ő magától kilábalt és meggyógyult, majd rájöttél, hogy mégis kell? Vagy rosszul értem?
2018. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy mentális beteg úgy fogja fel a szakítást, mint az árulást. Biztosan megvan benne a tüske, hogy ha a rosszban nem kellett, akkor a jó énjét se akard.


22/N

2018. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam,hogy kiabált csak szerettem volna vele lenni mert nem tudtam nélküle meglenni... Aztán az ő részéről nem alakult ki az az érzés ami előtte vagy ami bennem most van.
2018. ápr. 1. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd már békén! Nem fogod fel, hogy látni sem akar?!


Ha a bajban telibeszrtad, akkor szállj le róla mindenhogyan.

2018. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Törődj bele. Most átélheted te is, amit neki kellett miattad. De majd kimászol te is, csak előtte kipróbálhatod a depressziót.
2018. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!