Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok nélküle élni?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a férfit akit a lelki társamnak gondolok. Az egész az én hibám. Utálom magam. Balga ribimódjára viselkedtem vele, pedig imádott engem. Olyan hülye voltam. Most megvet és szánalmasnak tart. Hányingere van a személyiségemtől. (A külsőmtől nem, szép lány vagyok mindenki mondja) Teljesen igaza van. Próbálok úgy tenni mintha nem szeretném, mintha utálnám és nem érdekelne de belül megszakad a szívem :(

A legrosszabb az egészben hogy én kértem hogy engedjük el egymást. Ő akkor még nem akarta, de mostanra sikerült neki. Nekem pedig nem. Azt hiszem sosem fogom tudni :(



2018. dec. 20. 23:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mégis mit tettél? Velem is ez történt; de már régen. Én voltam az elszenvedője; kíváncsi lennék a sztorira. Bár az enyémtől durvábbat nehezen lehet összeollózni, ami anno volt:D
2018. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Távolság tartás csak az a legnehezebb. De tullehet élni de iszonyú fájdalmas. Én anno egy pasit aláztammeg. Ő akart engem de én ahelyett hogy vettem volna a bátorságot hogy elmondjam neki hogy mennyire szeretem ahelyett kavartam más pasival de nem volt komoly mindezt úgy hogy tudott róla. Azóta bánom mert ő egy igazi lovag volt sőt nem volt velem bunkó. Én nem hittem abban hogy mi járhatunk valaha így inkább leszartam de kB 2 év kellett hogy el üljön az érzés. Volt olyan ishogy inkább mosolyogtam de legbelül sírni tudtam volna. Sztem keresd fel mond el neki mit veszithetsz persze ha van csaja akkor hagyd.
2018. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2018. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22-es: ezt fejtsd ki légyszi, mert nagyon zavaros. :) Ha szeretsz valakit, akkor miért könnyebb megalázni, ellökni, mint örömmel, lazán szeretni, és nem szétbonyolítani. Annyira fura ez... :)
2018. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
En megkerestem 6 ev utan, hogy megertessem vele, hogy mennyire szeretem, mindent megtettem , hogy ezt lassa, de megsem akarta igazan... talan eselyt is adott maganak, azt is mondta hogy szerinte en turelmetlen vagyok.o meg tul lassu...valoszinuleg Ezek utan meg probaltam is hivni, hogy elmondjam neki, hogy tobbet nem keresem es bevarom a szerelmet, de elbaltaztam nagyon. Kerestem. Irogattam neki, most meg letiltott. Valoszinuleg elengedett. Es en is ugy erzem hogy bele tudnek halni a fajdalomba es jobb lenne egy csendes helyen fekudni ahol mar nem faj semmi. De ha belegondolok ez butasag, mert mi van akkor ha megis egyszer rajon, viszont meddig varhatnek, nobol vagyok es tudom hogy a en is szeretnem ha valaki nem csak a kulsom miatt szeretne, hanem a belso ertekeim miatt. A ragaszkodasom miatt. Aztan rajovok hogy ha ezt nem latja akkor nem lehet ő az igazi, mert akkor jonne o is es erdekelnem es tudna hogy megvaltoztam, hogy csak azert akartam ennyire mert tisztaban vagyok a realitassal hogy kesobb ugyis lenne mar valaki es ahogy idosodik az ember annal kevesbe tud kinyilni. Es meg lehetett volna esely ra... szenvedek en is. Bocsi nem tudok biztatot mondani. De magad miatt valtozz mindig es ha szeretetet adsz azt is fogsz kapni. Tehat szeresd magad es tudd hogy akarhogy is lesz erosnek kell maradni.
2018. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szimplán kívánj neki Boldog Karácsonyt!


Ha ezzel megkeresed, abba semmi szánalmas nincsen, hiszen valaha összetartoztatok.


A reakciójából megtudod, hogy ő mit gondol most rólad. Ennél többet már úgysem veszíthetsz.

2018. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sikerült vele kapcsolatba lépned?
2018. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!