Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál vagy sem?

Figyelt kérdés

A férfi 38 éves. Hetente egyszer, de van, hogy kétszer hazajár az anyukájához.(100 km).

A mama többször mondta, hogy fiam énbiztos a barátnőmmel tölteném a hétvégét. Egy éves kapcsolat. Kijelentette a párom, hogy a hétvégéből egy nap anyué és kész.


2019. jan. 1. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
A gyereknek nem az a feladata hogy ápolja a szüleit. Arra való az ápolónő.
2019. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%

#11


Remélem van gyereked, és remélem, hogy majd jól a sz..rban fog téged hagyni, és majd akkor mondd, hogy a gyerek feladata nem a szülő ápolása.


Akkor ezzel a felfogással a szülő feladata se a beteg gyerekének az ápolása. Arra ott a doktor, és az ápoló.

2019. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
ma 11:55 Lehet te azt tennéd. Mikor anyám rászorult, 3 évig etettem, fürdettem, mostam, takaritottam nála. Viszont mikor nincs rászorulva, minek kell a saját családom helyett, a szoknyáján ülni??? Mint irtam, szerintem, csak ágybetétnek kell a párja. Mindig látogatni kell a mamát, egy normális közös programot nem lehet össze hozni.
2019. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

38 eves ne menjen minden hetvegen az anyjahoz. Ez nem normalis. Legyen sajat elete. Nekem ezert lett szeretom,mert mindig az anyja volt az elso.

N

2019. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
28%

#12, hagyd, nem értik ezek meg! Ezen az oldalon csak azt magasztalják fel aki megcsalja a párját, ill. nem törődik a családjával. Itt a negatív viselkedési formák az elfogadottak.

Igaza van, az ápolónő dolga a szülők ápolása ha betegek.... Nem gondol arra hogy a haldokló megnyugszik ha a gyereke van mellette és fogja a kezét. Gratulálok nektek, emberségből csillagos ötösre vizsgáztatok!

2019. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
#11 Neked biztos rossz gyerekkorod volt.Hogy semmi szeretet és tisztelet nincs a szüleid felé az is biztos.Nem kívánok neked rosszat,de majd ha idős leszel és a gyereked ezt fogja mondani,kíváncsi vagyok milyen érzés lesz majd neked.
2019. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!