Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik, hogy ennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire nehezen viseljem?

Figyelt kérdés
Nagyon kiborultam tegnap. Volt egy párom, nagyon hirtelen szakítottunk. Sajnos nehezen, nehézkesen ment már a végén. Megbeszéltük, hogy változtatunk pár dolgon, ehhez lefektettuk a kezdeti lépéseket. Aztán hirtelen közölte tegnap reggel, hogy ő szakítani akar. Mikor minden megoldásától egy centire voltunk... Nagyon nehezen viselem. Sajnos ismerem magam és hiába próbálok úgy felállni, ahogy eddig ment, ez nem lesz egyszerű. Nagyon-nagyon bevált dolgokra lenne szükségem, mert nagyon tehetetlen vagyok és az van bennem, hogy nagyon haragszom és csalódott vagyok, mert meg tudtam volna oldani mindent (nem nagy dolgokról van szó), de nem adja meg a lehetőséget, pedig elvileg nagyon szerelmes belém. Egész nap hányok, semmit nem eszem, gondolom az idegtol. Kezdem nagyon feladni, mert az egész életemet arra építettem fel, hogy vele toltsem az elkövetkező eveimet. O magára mérges, mert nem tudja ezt meglépni. Van esély esetleg az újra kezdésre? Mik azok a lépések, amikkel csak túlélni tudnám egyelőre a napokat? Teljesen tanácstalan és kétségbeesett vagyok.

2019. jan. 2. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ember nagyon makacs, akkor lehetetlen meggyőzni arról, hogy újra kezdjétek. A szerelem nem elég ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön. Ott mindennek stimmelnie kell szinte.
2019. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a női fél kedves kérdező. Öntsd ki a lelked . Mi volt az előzménye az egésznek, hogy jutottatok el idáig?
2019. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod, nincs megoldás ilyen rövid idő alatt. Ilyen kontrollhoz évek tudatos önismereti munkája kell.


Vagyis annyit tehetsz most, az az, amit mindig szoktak mondani szakításhoz... figyelemelterelés! Barátok, rokonok, tanulás, munka, edzés, hobbi, (új szerelem), stb... Nekem a zabálás is jól jön stressz alatt (csak egészségeset!)

...és végül az idő old meg mindent!


Túlélésre játszhatsz csak :/

2019. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj pár példát, mikben változtatni?
2019. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jobban odafigyelnék arra, hogy inkább könnyebb legyen az életünk és ne bonyolultabb. Nagyon sok külső tényező befolyásolta ezt a kapcsolatot. Én úgy érzem, ez nem az én hibám egyedül.. ami zavar, hogy a hangján hallom, hogy kivan teljesen borulva Ő is, és váltig állítja, hogy ő képtelen erre, saját hibájának vallja. De van egy olyan érzésem, hogy visszatér.
2019. jan. 2. 21:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Megoldási stratégia is lett már, és előtte egy nappal dobta be a kulcsot.
2019. jan. 2. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan kapcsolatot nem érdemes folytatni, amit külső tényezők tönkre tudnak tenni. Tapasztalat.
2019. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő nem gondolja az megoldásnak, amit te.

Amiért kértem, hogy írj konkrét példákat az az, hogy lehet, rajtad kívül senki nem gondolja megoldásként.

2019. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én magam akartam a szakítás után helyrehozni, én szakítottam de a párom volt túl makacs és nem ment.

Ha a te volt párod nyitott rá akkor mindenképp próbáljátok meg folytatni a megoldásokkal. :)

2019. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!