Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a barátom akit szeretek. De jönne, mert hiányzom "arra". En szeretném. De hogy csináljam h ne legyen megalázo nekem?

Figyelt kérdés

Szoval az miatt szakitottunk mert nem stimmelnek a jövőterveink. Gyerekvállalásrol volt szo es szerinte nem vagyok anyának alkalmas.

Szoval házasság, gyerek az biztos nem lesz a kapcsolatunkbol.

De minden más nagyon jo köztünk és nagyon szeretem.

Azt mondta hiányzom, akar, kíván, en is őt, ő jönne is.

De ezek után hogy joformán megbeszéltük azt, hogy nem komoly a kapcsolat, hogy legyek vele hogy ne érezzem ezt megalázonak, hogy szinte semmire nem kellek, csak arra, szoval olyannal vagyok, aki ugy szeret h reggel lelép joformán?


Akarom őt. Nem akarom azt hogy ne jöjjön. Probálkozom ismerkedni de őt nem tudják überellni mert csak vele jo nekem az is ami nál irto ritka azaz más pasival eddig irto ritkán tetszett az àgyban.

Ő meg mintha a klonom lenne pasiban az jo neki ami nekem stb


2019. jan. 3. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

“mintha a klonom lenne pasiban az jo neki ami nekem”


Vagy csak úgy tesz, színészkedik, hogy olyannak állítsa be magát, hogy elhitesse veled, mindenre bólogat amit te mondasz és helyesel. Másik kapcsolatba meg másként viselkedik szerintem. Ismertem ilyen férfiakat/nőket. Ha már vége van köztetek, akkor nem kéne tovább bevedd a játékát:D

2019. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Furcsállom a barátod. Más pasi még eljátszodja a “békülősdit”, és kedveskedik, hogy szexhez jusson, de az exed nyíltan felvállalja, hogy ürítőnek akar használni. Már emiatt is elég megalázó helyzet.


A leírásodról az az érzésem, hogy még nem jöttél ki a “rozsaszín ködből”, értem én, hogy jó pasi lehet, de ne úgy tekints rá, mintha a világ közepe lenne és “Az egyetlen”.

Ez azért megalázó, mint szexkapcsolat, mert még mindig szerelmes vagy bele. Talán kevésbé megalázó, ha úgy fekszel le egy pasival, hogy közben nem idealizálod, nem úgy nézel rá, mint életed hercegére. Te szerelemből mennél bele, ő meg csak szórakozásból.

2019. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

NYITSD KI A SZEMED!


Nem bantas, hanem segitseg. NEM KELLESZ NEKI. Fogd fel! Mirol beszelunk ezutan? Mit szeretsz egy olyan emberen aki labtorlonek nez? Hol van az onbecsulesed?? Szerinted is ennyit ersz? Ha igen, minek a kerdes? Eroszakoltas meg nyugodtan a lelkedet. Ha ugy gondolod neked is jar egy szeretetteljes kapcsolat, akkor kuld el a jo budos k....a anyjaba es te pedig szedd ossze magad.


Hogy lehet kivedeni?? Hat ugy hogy nem mesz bele ilyen ocsmanysagba amitol csak meg szarabbul fogod magad erezni. Hogy tobbet szoba sem allsz ezzel az idiotaval. Ahelyett fogod magad es felfejleszted az onbecsulesed, rakerdezel magadnal hogy mi a pocsnek fuggsz te masoktol. Elmondok neked valamit, pedig nem is ismerlek. Nem vagy te szerelmes, csak kapcsolatfuggo. Es hagyod magad bantani idiotak altal.


Ebredj fel!

2019. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Úgy, hogy te is csak egy tárgynak, csapolásra használod őt.
2019. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

11 nem játszma

A többi pasi akkor ugyan miert nem képes"eljuttatni"??a többi miert nem tudja megjátszani akkor hogy s mint velem az ágyban?

Totál összhangban vagyok vele.egyetlen egy ilyen volt csakeddig rajta kivul nekem.


És ne legyek már elitélve. Vannak akik ugy irnak itt mintha csak gyerekcsinálás miatt illene csinálni házasságban :D


Szükségem van rá.

De ugy néz ki nem vállalja igy velem, hogy szeretem es nem kölcsönös lenne

2019. jan. 3. 11:23
 16/20 anonim ***** válasza:

Segítek és kifejtem, miért megalázó:

a pasi megmondta neked, hogy nem tervez veled komolyan.

=Mást keres. Nem veled képzeli el a jövőjét, nem veled sző terveket. Nem vagy elég neki.


Lehet, hogy szexuálisan kielégít, de ennyi. Ettől még mindig nem akar téged feleségül venni meg családot alapítani, márpedig a megfogalmazásból tisztán látszik, hogy ő szeretne ilyen terveket VALAKIVEL. Aki nem te vagy. Mert annyira mégsem teszed boldoggá, hogy VELED köteleződjön el.


HA csak annyi lenne a gondja, hogy nem akar elköteleződni, akkor nem azt mondja, hogy te nem vagy erre neki alkalmas... Hanem a csúnya igazság, hogy csak veled nem akar elköteleződni. Attól ő még a piacon van és keresi a boldogságát.


Te meg lecsúsztál barátnőből egy dobott szex partnerbe, akivel max csak a dugást tervezi, pont ezért dobta.


Nekem pl megalázó lenne, ha a párom így dobna, miközben jó volt a kapcsolatunk. Persze ha csak a szexen alapszik, akkor általában időzített bombák... Mint ez is. Akkor nem lenen megalázó, ha egyikőtök sem akarna már többet ennél.

2019. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Most ugyanazt dobálja hozzám amit én kiirtam es mondtam is neki, h nekem megalázo lenne, erre nekiállt ő játszani a sértettethogy még én nem tervezekvele semmit, nem látok benne jövőt (ezek után amit velem művelt, teljesen természetes h nem a jövőt látom benne -erre most ezzel provokál)meg szerinte én akarom kihasználni őt



Jo kis taktika igazi nemes ember hogy egyszerűen rámolvassa a saját bajaim mintha az övé lenne

2019. jan. 3. 18:16
 18/20 A kérdező kommentje:

Kisebbségi komplexusos szerintem. Mindig is ezt csinálta. Ha volt vmi problémám mindig ugy adja elő mintha az övé lenne. Mindig a szakitással zsarolt.

Erre ő csodálkozik hogy nem tervezek vele semmit? Durva

2019. jan. 3. 18:34
 19/20 A kérdező kommentje:
Ha neki az a baja ami nekem, akkor tényleg a klonom mostmár végképp. :D
2019. jan. 3. 19:02
 20/20 anonim ***** válasza:

.....

Erre már no comment.


Egyébként akkor lesz csak igazán megalázó, ha összejártok csak dugni, majd egyszer bejelenti, hogy talált egy "anyának is alkalmas nőt", és ismét ejt téged.. Akkor meg megint ott állsz koppon. Ezért írtam, hogy ennek így már nincs értelme.


De szerintem a h_lyéket szimplán hagyni kell, szórakozzanak olyannal, aki hagyja.

2019. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!