Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakított veled mert úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított veled mert úgy gondolja megcsalod, viszont ez nem igaz, akkor meddig küzdenél érte, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha alaptalanul megvádol és nem bìzik bennem?

Egy percig sem 😀

2019. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kikísérem az ajtón és viszontlátásra.
2019. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene küzdeni? Ha tényleg érdeklem őt, akkor talán kicsit nyomozgat az eset után (ha konkrét félreérthető esetről van szó) és rájön, hogy nem csaltam meg és majd bocsánatot kér.


Ha alaptalanul gyanúsítgat engem, azzal sajnos nincs mit kezdenem. Semmivel sem szolgáltam rá. Az ő hibája, nem az enyém. Neki is el kell ismernie, ha tévedett, és tennie a kapcsolatért, nem csak nekem.

2019. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Azért tennék egy-két kísérletet,hogy meggyőzzem.Az se mindegy,hogy miért gondolja ezt.Esetleg adtam-e rá okot.
2019. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Már megelőztek, de én is megírom, hogy egy percig sem!


Rakja rendbe az önbizalmát, és akkor küzdhetne értem ő! Esetleg.. ha közben nem találok jobbat.

2019. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem küzdenék, mert unom a sok gyökérséget, ami körülvesz. Ha fontos vagyok neki, bocsánatot kér, ha nem, úgy is jó.
2019. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Sose adtam még okot a gyanakodásra sem, szóval nem történne ilyen. De ha mégis ilyen simlis lennék, hogy felmerülhetne benne, akkor valószínűleg mindent megtennék, hogy visszaszerezzem a bizalmát.
2019. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
semeddig, ne viccelj:)
2019. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

A bizalma elszállt, minek küzdeni.

Az lényegtelen, jogosan, vagy nem jogosan szállt el.

2019. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!