Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele, illetve mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 f vagyok, Előre is elnézést ez elég hosszú lesz, de megpróbálom felosztani:

Tavasszal és nyáron megismerkedtem 2 csajjal, külön helyszíneken. Egyik sem tudott a másikról. Mindkettő úgy tudta, hogy összefogok jönni vele, vagyis adtam erre utaló jeleket, végülis megtudtam, hogy ez a 2 csaj ismeri egymást és még barátnők is. Ezért még idelyében lemondtam az egyiket és összejöttem a másikkal.(Időközben akiről lemondtam az megbocsátott nekem és szoktunk beszélgetni baráti szinten, jóba maradtunk végülis, csak a jelenlegi barátnőmmel, az ő volt barátnőjétől eltávolodott:/) A helyzet az, hogy ez a lány akivel összejöttem, szűz volt, amikor megismerkedtünk, kb 5 hónapja vagyunk együtt és azóta többször lefeküdtünk. Ő sokat van egy 200km-re levő nagyvárosban, ott egyetemezik. Most szilveszterkor meg nem együtt szilvesztereztünk, mert nem hívtam, pedig tudom, hogy jött volna, végülis ő is más társaságban volt és énis.

Az az igazság, hogy nem tudom, hol volt az eszem, amikor összejöttem ezzel a csajjal, mert igazából nem az esetem (az történt akkoriban, hogy udvaroltam egy másik csajnak sokáig akivel nem jött össze semmi és eközben találkoztam ezzel a lánnyal, ekkor meg örültem, hogy egyáltalán kaptam valakit...nehéz időszakban is voltam államvizsga miatt, meg a másik csaj miatt, stb). Szóval összejöttem vele, de annyira nem volt az esetem...és ezt éreztem is. Szegény nagyon aranyos, kedves, szerény meg minden, gondoskodó stb, de egyszerűen külsőre nem az én esetem.

Most meg szilveszterkor találkoztam egy lánnyal, akiért megőrülök, annyira tetszik és úgy tűnik ő is összejönne velem, rég éreztem magam ennyire szerencsésnek. A gond csak az, hogy nem tudom, hogyan szakítsak a jelenlegi barátnőmmel, nem akarom megbántani, nem érdemli meg, az meg csak súlyosbítja a helyzetet, hogy elvettem a szűzességét...

Tudom, hogy egy igazi mocsoknak hangzok, undorodom is magamtól ilyen szempontból, nem szeretek senki érzéseivel játszani és egy igazi sz3métládának érzem magam emiatt.

Ami még nehezíti a dolgom, hogy ezzel a csajjal már komolyan terveznék és fél év múlva úgyvan, hogy megyek Pestre, ha minden jól megy, mesterizni és dolgozni ott lennék 2 évet. Szeretném, hogy jöjjön velem, de ő erről még nem tud semmit, nyilván elmondom neki, amint összejövünk, de félek, mivan ha nem hajlandó otthagyni értem "mindent", nekem meg ilyen szép barátnőm sose volt és nem tudom, hogy dönteném el, hogy akkor itthon maradjak vele, vagy menjek Pestre nélküle...



2019. jan. 6. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem SMS-ben szakits vele vagy e-mailben :)
2019. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Viszont szilveszterkor 1 het alatt mar osszejonne veled meg te veled, eleg r1bancos lehet akkor, en nem terveznek vele hosszutavra, nem is ismered szinte.
2019. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Úgy,hogy megmondod szakítsunk.Ha a szüzesség elvesztése miatt aggódsz,akkor ezen az alapon egy életen át együtt kéne maradnod vele.Ha nem Te,valaki más elvette volna.Bár ha a másik lányban az az egyetlen motiváló,hogy ilyen gyönyörű barátnőd még sosem volt,azért elgondolkodnék,hogy az mennyivel jobb.De a mostanival szakíts mindenképp,ha nem jól érzed magad vele.
2019. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ez az egyetlen motiváló...azért nem ez az első lány akivel beszélgetek életemben és engem is meglepett, hogy ahhoz képest, hogy milyen szép, okos is, ő is egyetemre jár, idén végez, nincs elszállva magától, komoly kapcsolatra vágyik, nem szereti, ha a fiúk gorombák vele és megalázzák..márpedig lássuk be a mai csajok közül rengetegnek bejönnek a bunkó palik, akik riherongyként kezelik a barátnőjüket. Elmondtam, hogy én nagyon nem ilyen vagyok és nem az volt a reakciója, hogy friendzone, hanem össze akar jönni velem, amit bevallom még énis nehezen tudok felfogni, olyan, mint valami álom.
2019. jan. 6. 15:35
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Elolvastam a kérdést, és de, neki is az olyan bunkók kellenek, mint például te. Aki játszik más érzéseivel, csak a külsőt nézi, rendszeresen több nője van, és egy önző dög.

Szóval ez a csaj is az ilyen bunkókra bukik.

De ha mégsem, akkor hosszú távon ne tervezz vele, mert ha jobban kiismer, ki fog dobni a búsba.

2019. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: ez a lány semmit nem tud arról, hogy nekem van barátnőm és tervezek szakítani vele, nem is kell tudja, ez az én dolgom és egyébként már azelőtt terveztem, illetve többször megfordult a fejemben a szakítás, mielőtt ezt a lányt megismertem volna. Szóval ehhez neki tényleg semmi köze. Egyébként meg látom, hogy dühös vagy az ilyen palikra, én is az vagyok, nem tartozom közéjük bármilyen hihhetetlen. Énis ember vagyok, hibázok, mint mindenki más. Én legalább beismerem, nem vagyok rá büszke, ennyi.
2019. jan. 6. 18:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is előbb szakíts a jelenlegi barátnőddel. Ne ad isten lebuksz vagy bármi lehet, akkor még jobban fog fájni neki. Őszintén mond meg neki, hogy nem lobbant fel ea nagy láng, meg amit érzel. Csak ne játsz vele tovább, mert mi van ha lebuksz :(
2019. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Menj nélküle Pestre.Vagy ő is oda tervez menni?
2019. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem túlspilázod ezt a szüzesség elvétel dolgot. Én is vettem el két lánynak is, de egyiknek se voltam istenigazán fontos.
2019. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj,azt olvasom ki ebből,hogy azért is nem mersz szakítani mert félsz,hogy egyedül maradsz.Nem mersz előbb szakítani a barátnőddel,mint összegyere a másikkal,mert mi van ha aztán azt mondja nem megy veled,nem akar tőled mégsem semmit.Akkor két szék közt lennél..
2019. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!