Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, ha unalmas vele lenni, mert játékfüggő?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, és mostanában nagyon unatkozok vele... A kapcsolatunk elején nem volt ilyen gond, izgalmas volt minden találkozás, filmeztünk, és nem unatkoztunk, mert akkor még felfedeztük egymást. Mostanra viszont teljesen ellaposodott a kapcsolat. Decemberben kapott új gépet, és mostanára nagyon rossz lett a helyzet.. A téli szünetben 1 hétig nála voltam és végig unatkoztam az egészet, mert ő egész napokat a gép előtt ült. Szó szerint reggeltől estig ott volt, csak a kaja és wc miatt kelt fel. Alig feküdtünk le, mert neki sokszor nem volt kedve még ahhoz sem. Mivel unatkoztam, ezért próbáltam elfoglalni magam nála, néha mellé ültem nézni, néha pedig mobiloztam, videókat néztem stb. Előfordult az is, hogy ő nem akart velem jönni aludni, hanem egész reggelig játszott, ami nekem rosszul esett. Pár ilyen nap után persze elkezdtem veszekedni, hogy unalmas így, hogy azt nézem, hogy játszik, és nem képes velem foglalkozni, azután pedig engem kezdett szidni, kiforgatta a szavaim, hogy ő azért gépezik, mert én egész nap csak mobilozni tudtam.. Nekem ekkor megállt az eszem, de csak ráhagytam. Régebben is ez volt, hogy ha hétvégén ott voltam, lefeküdtünk, aztán egész végig csak kockult, aztán elmentünk aludni, és másnap ugyanez a kockulás folytatódott.. Nem tudok mit kezdeni a helyzettel, szeretem, de nagyon-nagyon unalmas a kapcsolatunk, és nem akarom, hogy hónapok ezzel teljenek az életemből, hogy a pasimat nézem, ahogy kockul... Próbálkoztam több mindennel,de sétálni nem akar, kávézóba járni nem akar, együtt bulizni főleg nem akar (se egyedül) , pedig még a kapcsolatunk elején is minden bulin ott volt.. néha megnézünk 1-2 filmet ..többször szeretkezni sem akar.. Úgy érzem, hogy nagyon elkényelmesedett és nem igazán szeretne semmit sem csinálni velem, és hanyagol...Én a szakításon tudtam csak gondolkozni, nem igazán akar ezen a kockuláson változtatni, és szerinte igenis foglalkozik velem eleget.. Mi a véleményetek? Tényleg szeretem őt, de nagyon rosszul érzem magam így.. 18L és 18/F
2019. jan. 15. 01:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy függővel felesleges beszélgetni a függőségéről. Egyik fülén be, a másikon ki. Esetleg mindent megígér, de az első útja a géphez fog vezetni.
2019. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Két függő találkozása, ez nem kapcsolat! Ő gépfüggő, te a társfüggő. Miért akarod megváltoztatni?
2019. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
#12 Ha egy ember szerelmes, akkor szeretne minél több időt a párjával tölteni. Ez miért lenne társfüggőség? Szerintem ez lenne a normális. Legalábbis ha én szerelmes vagyok, akkor semmi nem érdekel jobban nála.
2019. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13# értem, amit írsz, de ez a leírásból teljesen egyoldalú erölködés... Nem szerelem. Na most, ha a Kérdező párja nem változik, mert így jó neki, akkor szerinted mi a megoldás? Egy kapcsolathoz két ember kell. A fent leírt helyzet egy társas magány. Miért kellene egy ilyen fosba 18 évesen beleragadni és azt elhitetni, hogy ez szerelem, lehet, hogy az volt, de mára már unalom, erölködés, függőség.
2019. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Menekülj!!!

Voltam ilyen sráccal kapcsolatban és szörnyű volt. Nagyon sokáig tűrtem neki, de mikor elegem lett kikapcsoltam az X-BOXát, cserébe jól meg is agyalt.

Nincs rosszabb egy játékfüggőnél

2019. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az exem isilyen volt. Igaz mi rövid ideig jártunk. Ő nem 18 volt de kortól függetlenül sztem ez annak a jelehogy rád unt és a játékba menekült és még függő is. Azért nem beszéli meg veled a dolgokat mert csak el van kényelmesebbé a kapcsolatotokban és ez a könnyebbek út szóval könnyebb nem szakítani mint meg mondani hogy vége mert te vagy neki. Az is lehet hogy ha rafinált így akarja elérni hogy te szakíts vele . Nincs gerince hozzá.
2019. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!