Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy felvállalja magát, és ne szakítson amiatt mert nem meri vállalni, hogy biszex?

Figyelt kérdés
A barátnőm 31 éves, én 25 vagyok. Régóta nem volt férfiakkal én vagyok az első barátnője. Tudom és érzem is hogy szerelmes belém, meg azt mondja, hogy végre igazi vágyat, szerelmet érez valaki iránt. Mert az eddigi pasijaival ezt nem érezte. Sajnos ő elég félénk, családjának megfelelős típus. Kértem tőle hogy legalább a családja előtt vállalja fel a kapcsolatunkat, de nem tette. Mert nem tudnák elfogadni meg a gyereket kellene szülnie témával fárasztják. Emiatt összevesztünk és szakított velem, azt mondta normális életet fog élni, annak ellenére hogy szeret. Nem kellett volna még ezt kérnem tőle? Mit csináljak hogy meggondolja magát?
2018. júl. 5. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Csak annyi történt, hogy átérezte a társadalom iránti felelősségét (családalapítás,gyerek,stb.). Ettől még megkérheted,hogy járjatok össze kielégíteni egymás vágyait.
2018. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Valahol igaza van amiért szakított veled.


Ha ő még nem tart ott,hogy elmondja a családjának,akkor nem szabad erőltetni,mindenki más,más problémákkal küzd. Te vagy az első barátnője,nem olyan könnyű ezt felvállani. Nem olyan egyszerű ilyen bigott környezetben felvállania magát,megküzdeni az előítéletekkel,esetleges támadásokkal. Aki kamasz korában felvállata az már hozzáedződött és fel sem veszi ha sértegik,"nem normálisnak" bélyegzik, és bántják. Pl.én is csak nevetek az ilyen sötét,rosszindulatú ,akik a saját nyomorukat azokon akárják kiélni,akik hozzájuk képest kiszolgáltatottabb helyzetben vannak, de neki minden még minden megjegyzés késszúrást jelent. Meg amúgy sem attól függ hogy mennyire szeret téged,hogy a családja tudja-e róla😫 Fejezd be ezt az idióta,gyerekes viselkedést és ahellyett hogy te is nyaggatod,inkább vígasztald, éreztesd vele,hogy támogatod és kiállsz mellette. És ha úgy érzi felkészült rá majd elmondja a családjának.

2018. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Bár nekem nem pont ezzel volt gondom, hanem h a barátomat és a kapcsolatunkat nem mertem felvállalni. Teljesen normális srác, értékes ember, de más népcsoportból jön, ami a családban nagyon nem elfogadott. És magamnak is nehéz volt bevallani h nem őrültem meg. Borzasztó volt, elítéltem magamat azért mert szeretem, bántottam őt mert érezte ezt, és nem mertem felvállalni...fél évnek kellett eltellnie h el merjem mondani otthon ami után a szüleim egy hétig nem beszéltek velem. Nem volt egyszerű, gyűlöltem magam. Aztán egyszer csak megértettem h nem bűn az ha szeretek vkit. A barátom végig mellettem volt, megvigasztalt, és azt is mondta h ha a szüleim ennyire nem bírják, ő nem várja azr el h miatta vesszek össze velük mert ők a szüleim... majd megszakadt a szívem amilyen fejjel mondta...azóta már jobb a helyzet,a sors fintora h utána az ő oldalán is lejátszódott ugyanez a szituáció...

Nagy cirkuszok árán, de kiharcoltuk h egymással lehessünk.


Szerintem kérj bocsánatot és vigasztald meg... kell még idő neki

2018. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén szólva én teljesen áttudom érezni a barátnőd helyzetét. Én is biszex vagyok és tudok szerelmes lenni nőbe, bár barátnőm még nem volt. Viszont az én családom is nagykn ellenezné, hogy nővel legyek és sem tudnám felvállalni. Jóban vagyok a családommal, szeretem őket és tudom, hogy fájna nekik, ha kiderülne, hogy egy nőbe vagyok szerelmes. Biztosan lenne sírás meg kiabálás, cirkusz én ezektől inkább megkínélném magam és a páromat is. És bennem van az is, hogy gyereket szüljek, pasival neveljem fel. Viszont nőket is tudok szeretni és vonzódni is hozzájuk. Tudnék párkapcsolatot kialakítani nővel, de mindig ott lenne bennem, hogy ezt nem szabad, nem ez a helyes út. Nekem pasival kell lennem, gyereket szülnöm, mert ez a normális, hiába lennék szerelmes egy nőbe. Ez talán gyávaság, de nekem nem menne a felvállalás. Túlságosan félek a környezetem reakciójától. Szerintem ezt meg kellene értened és nem erőltetni, hogy vállalja fel. Úgyis nagyobb a félelme, nem fogja megtenni a kedvedért se. Szeret téged, de a félelme erősebb. Vagy maradj mellette úgy ahogy tudsz vagy hagyd el.
2018. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, hogy beléd tiprok verbálisan utolsó, de nagyon-nagyon agymosott a gondolkodásmódod a homofób családod miatt, kérlek így ne gyere össze nővel :(

Ha valakinek már fix kapcsolata van és nem is ilyen pár hónapos kis szórakozgatás, én megalázónak érezném, hogy mint valami bűnös titkot kezel... Az ilyet tök jó lenne egy kapcsolat elején tisztázni, de azt gondolnám, hogy a legtöbb embert egy idő után ez zavarja, hogy mindig magyarázkodni kell és hazudni... Szóval érthető teljesen a kérdező dilemmája, de azt gondolom, hogy aki anyucinak-apucinak akar megfelelni felnőtt emberként és birkaként beállni a sorba, annak egészségére és viszont látásra.

2018. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg ismeretlenül ne marj bele senkibe. Nem hozzád beszéltem, csupán kérdezőnek adtam egy választ. És szerintem ez nem anyuci-apucinak a megfelelés. Ez nem olyan egyszerű, hogy elmondom és kész. Hiába köthetnek manapság már melegek is házasságot meg fogadhatnak örökbe gyereket stb akkor is van rengeteg homofób ember és hiába mondjuk, hogy így modern világ meg úgy, mindenki vállalja magát ez baromság. Ezt reklámozzák, de valójában ez nem így van. Akik mások, mint a többség azt lenézik, kinevetik, eltiporják, kitagadják. Aki nem erős jellem meg fél ezektől annak nem megy a felvállalás. És ha fél, nem akarja, akkor nem erőltetni, mert csak elmenekül. Na meg önzés, hogy vagy felvállalod, mert én azt akarom vagy csomagolsz és végeztünk. Ha szeretsz valakit nem így viselkedsz vele, hanem próbáltok alkalmazkodni egymáshoz.
2018. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!