Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet ilyen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen? Miért döntött így?

Figyelt kérdés
Neha felkeres az exem havonta hogy találkozzunk, holott már fel éve szakitott velem. Épp szerelmi bánata van, így megint hívott, de aztán rájött, hogy nem tudok neki segiteni, így inkább felszedett egy idegen csajt és vele van.
2019. jan. 27. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Épp szerelmi bânata van,így megint felhívot....Azt hiszi barátok vagytok.Semmit nem akar Tőled.Le kellene építened.
2019. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tehát rájött, hogy nem fekszel vele?Szerintem engedd el végleg.
2019. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lefekudtem vele, de neki nem volt jó, ezért van inkább idegennel. Kihasznalt, pedig én segítettem neki mindenben, aztán leepitett. Ennyire voltam jó, hogy kihuzzam a szaarbol, aztán eldobott. Most megy mashoz.
2019. jan. 27. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy komolyan mire számítottál? Te is tudtad, hogy csak ennyire kellesz neki. Mégis belementél. Ne játszd az áldozat szerepét.
2019. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell tartani az exel a kapcsolatot, ennyi.
2019. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy ez lesz. Azt hittem legalább a baráti segitsegemet értékeli. De utána eldobott mint egy kutyát.
2019. jan. 27. 10:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A lefekvés nem baráti segítség.

Nem kellesz neki párnak, ez egyértelmű. Akkor ne is akarj bánatszexelni vele, hisz egyrészt gerinctelen dolog, másrészt neki nem is okoz az örömöt.

2019. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"De utána eldobott mint egy kutyát."

Ezt máshol úgy fogalmazzák meg, hogy "elhagyott a szerelmem, emiatt nagyon magam alatt voltam, ő meg ezt roh@dék módon kihasználta, és vígasztalás címen egyből megfektetett."

2019. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért értékelné a "baráti segítségedet"?Párként sem értékelt eléggé.Ennek már jó leckének kellett volna lennie számodra.És nem használt ki, hiszen önszántadból feküdtél le vele.Inkább az van itt, hogy te még titokban (ha bevallod, ha nem) reménykedtél a folytatásban.Ez nem jött be kérdező.Felejtsd el, és ne feküdj le vele újra.Az ex az nem véletlenül ex.Tanuld meg!
2019. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na ez is igaz. Bar nagyon halalkodott akkor mikor segítettem és hogy sosem felejti el. Ahhoz képest úgy rázott le mint egy rongyot. Ennyit ért a segitsegem. És meg ő sértődött meg, hogy én nem ertem meg öt. Hogy neki most ez a jó, hogy új idegennel van. Akiről leírja, hogy furcsa amúgy. Ő is tudja, hogy ezek csak két hétig tartanak. De akkor miért csinálja?
2019. jan. 27. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!