Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

1,5 évig voltam együtt a volt barátommal, viszont ezen kívül még 2,5 éven keresztül húztuk vontuk egymást, egy iskolába járunk, évfolyam társam. Megcsaltuk egymást nem egyszer nem kétszer de sajnos mindig fájt mindkettőnknek beismerni azt, hogy bármit teszünk a másik ellen, egymást szeretni fogjuk.

Mit tanácsoltok? 18/L


2019. febr. 1. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Voltam együtt azóta nem 1 nem 2 emberrel, neki is volt azóta másik csaja, de mindig visszataláltunk egymáshoz, 13 éves koromban jöttünk össze, és valami oknál fogva együtt maradtunk. Rengeteget éltünk át együtt, nyaralások szakítás megcsalás..
2019. febr. 1. 18:37
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Roppantul szerethettétek egymást ha összevissza csaltátok a másikat. Ez inkább ha nincs ló a szamár is jó lesz esete..

40N

2019. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenki döntse el magába hogy szeretheti e a párját, ha megcsalta!🙂 Mi ugyanúgy szerettük egymást.
2019. febr. 1. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretek nem csalom meg 1x sem nem h többször mert tisztelem szeretem,nem evidens nektek? És csak 18 vagy,nem csoda h egyre rosszabb a vélemény a mai lányokról. És megítélnek miattatok minden nőt egy büdös ku...nák.. Ez a legszomorúbb..

40N

2019. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Sosem fogom normálisnak tartani azokat az embereket, akik megcsalják a párjukat. Illetve mélyen le is nézem őket, főleg akkor mikor a legnagyobbat hazudják saját maguknak, illetve a másiknak is, azzal kapcsolatosan hogy szeretik ennek ellenére a másikat.

Nem! Ez egy hatalmas téveszme. Az ilyen embereket úgy tartom, hogy csak saját Önön magukat szeretik.

Nem foglalkoznak a másik ember lelkivilágával, illetve azzal sem, hogy milyen kárt okoznak bizonyos tettekkel a másikban. Az, hogy nem vagytok hajlandóak túl lépni egymáson, szimplán csak a testiség végett van, nem azért mert annyira szeretnétek a másikat.

Sajnos ismertem már nem egy olyan lányt, aki SE VELED SE NÉLKÜLED kapcsolatban élt. Állandóan veszekedtek, szét mentek, majd újra összejöttek. Ezt amit leműveltek, kb ehhez tudnám hasonlítani.

De ez egy igen pusztító életforma és káros mindkettőtökre nézve. Mert amíg nem vagytok hajlandóan túl lépni, csak azt kockáztatjátok, hogy evégett soha nem találjátok meg az igazit.

Az én ex barátnőm is hasonló: ő eddig négy pasiját csalta meg, mindnél ott is lakott. 19 éves éves még.

És simán tudom azt is, hogy akivel most van, azt is megcsalta volna már, hacsak meg nem tette már.

Tavaly megkeresett, de hamar tiltottam. Akkor ment vissza az egyik exéhez. Illetve velem barátkozni akart, de hamar hagytam a francba.

Szerintem beteges az ilyen fajta viselkedés. Egyrészt hol tisztelitek egymást? Egy kapcsolat a tiszteleten, a becsületen kellene, hogy alapuljon, illetve valódi szereteten. De megcsalva már egyik sem igaz rátok.

2019. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó amúgy mit várunk a mai kapcsik 80%Ban a társ függésről ingyen olcsóbban lakhatásról és ingyen dugi ról szolnak ,de közbe exem igy exem ugy,jaj 10ik exem,jaj a másik pasim,a 3ik dugó pajtim jobb jaj de mégse,maradok,de közbe kell még uj pasi,közbe kapcsolatban vagyok de kit érdekel úgy szeretem szarrá alázom haza viszem a trippert,de semmi különbség a szex meg a sima kapcsolatban ezeknél és 18 19 20 évesek igy élnek..

40N

2019. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

A 40 éves hölgynek igaza van, megerősítem, jól figyelj.

Akit szeretünk, sosem csaljuk meg. Jöhet égszakadás, földindulás.


Egy 31 éves bácsi.

2019. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

Durvan raerosit a tomegmedia a megcsalasos esetekre, amin a mai fiatalok felnonek. Szoval csak reszben az o hibajuk, hogy mar ez is "megszokott" forgatokonyv lett. Sokkal jobban oda kene figyelni, hogy a gyerekek ne keruljenek ennyire a media hatasa ala, szurni tudjak az informaciokat. Tehat ha a GYK kerdesek felet Balazs irogatja, az nem azt jelenti, hogy a GYK-sok fele incel. Raadasul amiket itt nehanyan bekamuznak, na az kulon kategoria, mert mar nem is kettovel kell osztani.


42F

2019. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!