Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár napja szakítottunk, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottunk, majd belepusztulok. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Minden pillanatban rá gondolok, 10 percenként lesegetem, hogy nem írt-e mégis, mikor volt elérhető..

Egyszerűen minden rá emlékeztet, semmi életkedvem nincs. Nem akarok semmit csinálni, sehova menni, senkivel beszélni. De ha egyedül vagyok, akkor csak ő van a fejemben. Nem bírok enni sem.

Próbáltam filmezni, olvasni, nem köt le, 5 perc után újra rá gondolok. Ha zenét hallgatok, bőgök. Ha dolgozok, folyton az ajtót-ablakot lesem, mikor látom (mindketten egy bevásárlóközpontban dolgozunk). Megszakad a szívem. Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

Már tényleg csak az az ötletem maradt, hogy alkoholhoz vagy nyugtatóhoz nyúlok, de azt nem szeretném.

Egyéb ötlet?


25/L


2019. febr. 7. 19:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mégis mennyi idő? Két hét múlva szabin leszek, már a wellness hétvégénk is le van foglalva :( nem bírok ki egy hetet munka nélkül, az egyetlen dolog, ami ideig óráig leköt. A szabit pedig nem engedi a főnök vissza mondani :(
2019. febr. 7. 19:21
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Először is, ne nyúlj sem alkoholhoz, nyugtatókhoz pedig főleg ne. Azon kapod magadat, hogy a fájdalom elmúlt, ezekhez meg olyan szépen hozzászokott a szervezeted,hogy ihaj. Hidd el, milliószor nehezebb azokról lejönni, mint egy szerelmi csalódást feldolgozni.

Először is, töröld és tiltsd mindenhonnan, mert újra és újra visszanyúlsz hozzá és ezáltal az önsajnálathoz, önsanyargatáshoz.

Tudom, semmi erőd, étvágyad. Gyászold meg. Ha rá kell gondolnod, hát gondolj. Sírj, amennyit csak nem szégyellsz. A könnyek tisztítják a lelkedet.

Gondold végig, mit rontottál el, amiből tanulhatsz, de soha ne gondolj arra, hogy mi lett volna ha ...

Vedd az agyaddal tudomásul,hogy vége van. Bármit teszel, nem lesz másképp, innentől kezdve minden tetted, gondolatod mérgezi a lelkedet.

Tudom,milyen, amikor elemi erővel támadnak az emlékek és tehetetlen vagy. Mintha lebénulnál. Ne haragudj ezért magadra. Engedd. Hadd járjon át a fájdalom. Így tud csak múlni, ha először ledönt.

Én nem mondom, hogy járj emberek közé, mert most még úgysem tudsz. Először sétálj, amikor sötétedik, lehetőleg barátnővel, mert sajnos rossz világot élünk, sosem tudni. Ne menj arra, amerre lakik, amerre együtt jártatok. Ha majd úgy érzed már magadat, mozdulj ki többet.

Valami kis vitamint egyél. Gyümölcsöt legalább.

Ezek az első lépések. Ezeket tedd meg,kérlek. Mindig csak egy napot akarj túlélni. Az esték szörnyűek, tudom. Próbálj vígjátékokot nézni, rajzolj, táncolj, tégy olyan dolgokat, amikben "" béna vagy "" és nevess magadon. :)

Azt nem tudjuk, mennyi idő, de ha dolgozol magadon, túl esel rajta. Az idő csakis veled dolgozik. Neked is akarni kell gyógyulni.

Sok szerencsét először is az első lépésekhez.


" Mert szép a világ, úgy találom,

S a rút csupán a szépnek árnya,

mert szép a világ, mint egy álom,

Mint egy istennek hajnalálma ."

( Babits Mihály )

Kitartás... Elmúkik...

2019. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
* elmúlik, meg minden, amit elírtam... ;)
2019. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Robert Lawson - A lélek útja.

☺️

2019. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2019. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Szegény... én is átéltem. Pokoli.

Én akkoriban karaokeztam, otthon, csak úgy magamnak. A szomszédaim biztos nem élvezték, de nekem segített, még ha sokszor zokogtam is a dal végére.

És írtam. Leveleket, a semmibe.

Valahogy add ki. Engedd fájni, mert így tisztul ki szép lassan belőled.

Gyümölcsöt tényleg egyél. Ilyenkor a csoki is ér!

Lélekben veled vagyok. Ne feledd, az érzés benned van. Azért különleges ő neked, mert szereted. Más is különleges lehet még, mert te képes vagy szeretni.

2019. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!