Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hozol meg egy döntést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozol meg egy döntést?

Figyelt kérdés
Miket mérlegelsz szakítás előtt?

2019. febr. 11. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálam egy bármilyen súlyú döntés max 5 perc alatt megszületik. Utána már nem rágódok rajta, jó, vagy rossz döntést hoztam.
2019. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam mérlegelni.


Ezt inkább családos, házas gyermekkel rendelkező, saját házzal vagy lakással rendelkező emberek teszik.

2019. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent, túl sokszor, túl hosszasan. Értsd, akár évekig húzom, amikor végre rászánom magam akkor meg még több bonyodalom és nem jön össze amit szeretnék.
2019. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Viszonylag egyszerűen és határozottan, következetesen. Félreteszem, figyelmen kívül hagyom az érzelmeim és a fejemmel gondolkodom. Ha valami több fájdalommal jár, mint amennyi örömet okoz vagy ha valamelyik legfontosabb pillér visszaállíthatatlanul elromlik (pl. bizalomvesztés) akkor nem húzom tovább a dolgokat, lépek és hagyok időt magamnak, hogy feldolgozzam.
2019. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amíg nincs gyerek addig azt az elvet vallom, hogyha nem hiányzik a partnered látványa, társasága, máson kalandoznak a gondolataid, akkor el kell búcsúzni békességben.

Amíg nincs gyerek addig csak elhatározás kérdése, lehet hogy anyagilag vesztesz valamennyit, de az pótolható, ez soha nem tartott vissza.

2019. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ok, írhattam volna részleteket.

Vannak dolgok, amikben tök passzolunk, tök jól működnek közöttünk.

Ugyanakkor mindketten sérültünk már sokat, így sokszor "támadunk" vagy éppen támadásnak veszünk dolgokat. Nincs meg a bizalom. (Nem az a fajta, h megcsalna a másik, v ilyesmi.)

Kritikus a viselkedése sokszor, de sokszor az enyém is, bevallom.

És hiába beszélünk róla, nem tudjuk mi a megoldás. Mert a hétköznapokban ugyanitt kötünk ki. Hogy odaszúrunk egymásnak.

Esetleg aki hisz ilyesmiben: 2 skorpió.

2019. febr. 11. 13:39
 7/12 A kérdező kommentje:
És már nem látok tisztán, csak azt érzem, hogy rohdt kimerült vagyok...
2019. febr. 11. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben én még egyszerűbben döntök, mint általában. Ha nincs bizalom, akkor nincs kapcsolat. A bizalom az egyike azon kevés dolognak, amik "mindent vagy semmit" alapon működnik és konkrétan mindennél fontosabb. Az egyáltalán nem fontos, hogy vannak dolgok, amik jól működnek, hogyha ez nem működik.
2019. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha ezt a fajta bizalom hiányt korábbi sérülések okozzák? Ahogy írtam, nem féltékenységrol van szó. Annyit bántottak, h nem tudsz bízni. Nem mi okoztuk egymásnak, de gondot okoz a kapcsolatunkban és nem tudom, hogy lehetne változtatni rajta.
2019. febr. 11. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
És még itt mondják,hogy a defektes emberek nem találnak párt.És akkor most mi lesz,még több sérülést okoztok egynásnak,csak mert mind a ketten sérültek vagytok?Pszichológust ajánlok mind a kettőtöknek.Akkoris ha meg akarod menteni ezt,akkor is ha nem.
2019. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!