Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ha van dobozos örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van dobozos örök rózsátok, akkor szakításkor ti mit csináltok vele? Az új párotok mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kaptam egy üvegrózsát. Mai napig megvan. A házban kallódok valahol néha ráakadok. Egyik utána lévö párom sem kérdezte miez kitől van vagy az enyém e.
2019. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* kallódik
2019. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Milyen pasi hiszi azt, hogy a lakásban minden növény szerelempáfrány?
2019. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik megtartom. Nem fogok olyasmit kidobni, ami tetszik, szívesen használom, csak mert extől kaptam. Ezt a másiktól sem várom el.
2019. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En sajatkezuleg keszitett rozsat kaptam, ami vasbol van. Egy polcon all azota is, senkit nem erdekelt soha. Ezert meg nem fogom kidobni.
2019. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen rózsa. Ezt csak nem Édesapámtól kaptam. :))

2019. márc. 2. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
és magyarul sZZZZZZex
2019. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ja, hogy ez. :D Arra a giccstargyra gondoltam, amit jo dragan adnak es egy idoben fel volt kapva nagyon.

Hat, ez is egy disz, mit kene vele csinalni? Dobd ki, ha rossz ranezni. Ha meg nem valt ki semmit, tedd ki/el valahova. Ez egy ferfinek fel sem tunik, egy kacat neki a sok kozul.

2019. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jah, ilyen "gyönyörűségre" gondolhattál [link] :D


Én nem akarom kidobni, virág, finom az illata is. Csak kíváncsi voltam, hogy egy férfi mit fog hozzá szólni majd. :)

2019. márc. 2. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, nem, en valami ilyenre: [link]

De igazabol tenyleg mindegy, mert tuti, hogy nem fog vele foglalkozni. :D Amugy, az altalad emlitett rozsa sokkal izlesesebb ennel az izenel.

2019. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!