Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tiltott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le?

Figyelt kérdés

Szakitottunk de nem voltunk ellenségek es szerettem volna , ha baratok maradunk , legalabb a Facebookon

Nagyon lerohant házassági ajanlatokkal ismerkedeskor már és én óvatos vagyok es megijedtem . Emiatt kissé bezárkóztam és elvesztettem a kontaktust az erzeseimmel , nem tudtam kimutatni öket , mert folyton szorongtam hogy túl gyorsan haladunk . Nem akart lassitani a tempón, mondtam hogy várjunk hadd kapjak idöt mert mar volt egy rosszul vegzödö hazassagom es félek

De ö folyton nyomás alatt tartott , elsö héttöl , es naponta tema volt a dolog, ami miatt mar nem mertem elmondani , hogy szeretem stb

Most meg hirtelen ahogy jött , úgy ment az eletemböl es egyböl elmúlt minden erzése irántam , visszafordithatatlanul. Se baratsagot nem akar , semmit

Ha szeretett volna , adott volna idöt hiszen csak par hete ismertuk egymast

Mondta hogy ha szexpartnert keresek akkor ö nem megfelelö ember mert szamara minden csak komoly kapcsolaton belul elkepzelhetö

Megkedveltem szerettem volna az eletembe tartani de hirtelen ennyi volt

Miert nem akar egy szót se szólni hozzám ?

Beteg vagyok depressziós es ö tud eröl hogy nem könnyu nekem erzeseket kimutatni stb

Most mar kimutatnam de nincs kinek


2019. márc. 2. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
"Miért tiltott le?" ---> ez most komoly kérdés a Felnőtt párkapcsolatok rovatban?
2019. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki,levette h nem vagy jo áldozat,keres mást,tuti h bezárt, vert volna,azért aki első randi szakaszba már házassogrol dumál annak beteg az agya. :O
2019. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a sztori, te voltál a nő aki panaszkodott, hogy a srác nagyon nyomja, hogy haladjanak? Erre gondolok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ha ez a te sztorid, akkor gondolom nem bírt leállni. Szerintem egyszerűen fogadd el, hogy letiltott és lépj tovább, lesz olyan férfi, aki nem ajtóstul akar rontani a házba.


30N

2019. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki.


Volt nekem is egy ilyen exem, amennyire odáig voltam érte olyan gyorsan ölte ki belőlem a tempójával. Megbeszélni sem lehetett vele, felfogta kb 2 órára, majd visszatért ugyanazokhoz a kis dolgaihoz.

Végül ő is letiltott.


Kérj orvosi segítséget. Valószínűleg az érzelmeid is zavartak, a meglévő depressziód miatt pedig jobban ragaszkodsz hozzá még akkor is ha tudod, hogy számodra nem volt megfelelő az a kapcsolat.

2019. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizonytalanságban tartottad a beszariságoddal, így elmúlt a lelkesedés. Ha valakivel komolyat szeretnétek, akkor ott tudni kell, hogy szeret e a másik, nem lehet ezzel szórakozni, mert akkor ez a vége.

32/f

2019. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert irritálod.

Itt is folyton nyehegsz valamin vagy valamilyen pasin, 3 naponta...

2019. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32 f azért az első randis fázisban csak a hülye mondja h szeret és megy hozzá egy vadidegenhez akivel egy napot nem lakott együtt utána meg vagy megy vlni vagy élhet egy pszichopatával aki bezárja,volt szerencsém utobbihoz,ezek már az első randin totál nyállal feleségül vennének..
2019. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!