Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem törölt/tiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törölt/tiltott sehonnan?

Figyelt kérdés

Miután szakítottunk a barátnőmmel, egy héttel utána felkerestem, amiből összeveszés lett végül és még egy hónapig kerestem őt többször. Az üzeneteimre nem válaszolt, de elolvasta, aztán megírtam még neki, hogy ha nem fogunk már beszélni, akkor töröljön és tiltson mindenhonnan. Ennek ellenére mégsem törölt vagy tiltott sehonnan.

De vajon miért nem? Mi lehet a fejében? Talán jelentek neki valamit?


Női vélemények érdekelnek leginkább.


2018. márc. 19. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas vagy, haver
2018. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Mert ennyire se érdekled már.

N

2018. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem ilyen gyerekes, mint te. Ennyi voltál minek foglalkozzon veled tovább?? Nem elég nyilvánvaló, hogy nem válaszol neked? Ha annyira ráérsz törölgesd te mindenhonnan...


Nekem is volt egy ilyen exem. Személyesen szakítottam vele, aztán mivel nem töröltem meg tiltottam sehonnan azt hitte még mindog kapcsolatban vagyunk (????)

2018. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tiszteletből teszi. Vélhetően sokáig nagy boldogságban éltetek, és bár ennek vége lett, de a múltjának ezen részét ő egy képzeletbeli kis fiókba elrakta és ott őrzi.
2018. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha törölt vagy tiltott volna akkor valamelyest még érdekelnéd.

Így viszont már nem.

Azért tiltanak az emberek valakit, mert zavarja őket, h látják h fent van... Érzelmeket vált ki belőlük még az, hogy valaki elérhető.

2018. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kettőtök körül egyedül neked fáj, ha látod az ismerőseid között, ő már túllépett, így nem fog ezzel az egész, meglehetően gyerekes tiltogatással szórakozni. Ha neked fáj a dolog, akkor tiltsd le te, ne tőle várd a dolgot.
2018. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig vannak érzései. Legutóbb egy hónapja kerestem. (Már mással van, de tuti csak gyógykapcsolat) Akkor leépített és bizonygatta, hogy közömbös irántam(és amit bizonygatni kell az általában nem igaz). Elég hosszan írt róla, hogy lenne miért haragudnia de azért nem haragszik, mert nem érdekli(tehát haragszik). A levél hangvételéből sugárzott a düh és a sértettség. Ezek is érzések.


Ha én tiltom, azt fel tudom oldani.

2018. márc. 19. 10:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért kéne törölnie és tiltania mindenhol? Mit nyersz ezzel? Megpróbálni egy az egyben kitörölni az életed azon részét, ami az exeddel közös, gyakori, de igazán alávaló hozzáállás.

2. Miért kéred meg ilyesmire? Semmi közöd hozzá, hogy mit tesz. Ha akarod, tiltsd le te mindenhol, ő meg hadd döntse el szépen, hogy mit csinál.

3. Miért kombinálsz magadban, mint egy idióta? Nem törölt mindenhonnan, tehát érez valamit irántad? Ne már... Óvodás drámaszakkör.

2018. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elmondanátok, hogy milyen indokból válaszoltok ilyen tahó stílusban(tisztelet a kivételnek), amikor normálisan tettem fel egy kérdést? Tipikus prosztó magyar mentalitás.
2018. márc. 19. 10:42
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Én azt az exemet nem töröltem, tiltottam sehonnan aki iránt teljesen közömbös voltam. Nem érdekel mit csinál, nem kavar fel ha látom, hát el is felejtettem hamar. Akire tényleg dühös voltam, vagy még szerelmes volt és fájt, azt töröltem, mert nagyon felkavaró volt látni.
2018. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!