Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan élhetném ezt túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném ezt túl?

Figyelt kérdés
Egy csúnya szakításon vagyok túl, élni sincs kedvem. Mit tehetnék hogy ne fájjon ennyire? Mitől lehetne jobb? Nektek hogyan sikerült elfelejteni a régit?
2019. márc. 11. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
tereld el a figyelmedet. menjél el bulizni, idd le magad. ismerkedj, kavarj másokkal. mindig csinálj valamit, sportolj, legyél a barátokkal. csak ne agyalj rajta otthon a négy fal között. gondolkodj a szakításotokon mindezektől függetlenül.. amíg rá nem jössz, hogy elkerülhetetlen volt, még akkor is ha fájt
2019. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tiril ***** válasza:
Gyászold meg nem baj az ha még agyalsz rajta, beszélj barátaiddal akár erről az egészről is, beszélj ki magadból mindent míg friss a szakítás és egyre hamarabb túl leszel rajta. Velem is úgy volt, mikor vége lett majd 5 éves kapcsolatomnak bizonytalan voltam azt se tudtam ki vagyok szinte annyira megváltoztatott, annyira függtem már tőle. Ennek lassan 2 és fél hónapja és rájöttem végül hogy sokkal jobb így,azóta megismertem egy lányt akivel eddig nagyon jól alakul és ezerszer különb.Szóval nincs veszve semmi. Értelmezd, gondold át az egészet próbálj az egészből minél többet tanulni ezáltal is fejlődik a személyiséged majd. Ne zárkózz magadba, ne zárkózz el a társadalmi élet elől. Az idő segít de türelmesnek kell lenni, élj a hobbidnak, törődj magaddal. Remélem tudtam segíteni és fel a fejjel.
2019. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!