Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan élhetném túl, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném túl, hogy szakít? Jogosan?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. 17 éves vagyok ő pedig 20. Ő az első barátom. Amikor összejöttünk mondta nekem,hogy nem egy sima barát barátnő kapcsolatot szeretne velem mert én ettől sokkal többet érek. Telt az idő . Nagyon szerelmes lettem. Egyre jobban napról napra. Mielőtt összejöttünk elment egy bulihelyre ahová én nem tudtam elmenni mert nem volt fuvar. Egy lany barátnojéhez ment akit állitolag nem látott már fél éve. Mondta,hogy szivesebben lenne velem de mégis elment. Megigérte,hogy nem fog berúgni. Amikor elment rá egy orára mégis tudtam menni én is. De nem hívtam fel mert meg akartam lepni. Amikor oda értem 3 lánnyal ült egy asztalnál. Megöleltem hátulról mondta,hogy o szia. Es ennyi. Egesz este oda sem jött ráadásul nagyon sokat ivott.. még ugy is,hogy ott voltam. Azt mondta arra sem emlékszik,hogy előtte ültem kb 20 percig. Nagyon rosszul esett. Aztán másnap találkoztunk. Kiengesztelt az első csokunkkal. Hihetetlen volt. Soha nem éreztem még olyat mint akkor. Összejöttünk :) esténként találkoztink mindennap kimentem hozzá. Fájt a nyár mert egyetemre ment hétfőtől. Hallani nem akartam arrol,hogy vége legyen miatta,hogy keveset tudunk találkozni. Soha nem engedtem még magamhoz senkit ennyire közel. Telt az ido. kaptam egy lehetőséget,hogy magyarország egyik legielismertebb személyével dolgozhassak egyutt egy szinhazban.volt egy valogatas ami utan bent aludtam a legjobb barátnőmnél. Rosszul esett neki. A szinhazat nem vállaltam el (az elejetol kezdve nem mondtam ra igent es nem bantam meg) mert azt mondta,hogy rosszul esik neki,hogy nem reflexbol.nemet mondtam ra miatta. Rosszul esett neki,hogy a baratnomnel aludtam es nem vele voltam es mibol gondoltam,hogy en ott kobban fogom magam erezni. Hihetetlen erzes volt. Majdnem ugy volt,hogy szakitunk. Ezután megbeszéltuk kibékultunk. Lefekudtem vele. Barmimet rá mertem volna bízni akár az életemet is. De most hetvegen derult ki,hogy ez hogy ott aludtam a baratnomnel o ebbol azt vonta le,hogy a tipikus kislany szeretetemmel szeretem. Es hogy nem tudom mi az a szeretet. Mert en hozza mar az elejen nem ragaszkodok es ,hogy nem szerettem. Olyan szinten a fejebe veszi ezt,hogy befolyasol teljesen es belem beszeli ,hogy igen ez igy van pedig nincs igy.. vasarnap kimondta,hogy vege volt egy vitank ami miatt ez jott ki belole.. utolso pillanatba mondta amikor jottek erte,hogy velem marad ne sirjak nyugodjak meg. De elotte azt mondta,hogy nem fogok.neki hianyozni es mar nem tud oszinten tiszta szivbol szeretni. Azota az este lra nem tudhogy en ott aludtam. Raadasul o utana is elment bulizni megegyszer amit az elejen leirtam csak kihagytam. Hogy o ketszer hagyot mar ittjon engem. Azt mondta ne is mondjak neki olyat h hianyzik mert ha azmap este mem hianyoztam akkor kesobb sem fogok neki. Es hogy en sem hianyzok neki. Illetve szeret de mar nem ugy. Sajat magat jobban mert kioltem belole a szeretetet.

Szerintetek mélypont a kapcsolatunkban vagy vége?



2014. szept. 16. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Azota azt mondja,hogy teljesen mindegy neki,hogy egyutt vagyunk e vagy nem.. mert o azota amiota bentaludtam ezt erzi. A szuzessegemet pedig elvette utana amit senkire nem mertem volma bizni.. nagyon varom mar,hogy hazajojjon. Vasarnap meg azt mondta,hogy kijon hozzam a buszhoz megigeri es h nagyon szeret. Kedd este mar ram csapta a telefont es mondta,hogy ne hazudgaljak hogy szeretem. Sirva hivom fel mindig sokszor fel se veszi a telefont es nem ir vissza. Sirva kelek sirva fekszek. Eletemben nem emeltem cigit a szamhoz de lesullyedtem arra a szinre,hogy megtettem. Nem eszek nem alszok. Hazakuldtek az islolabol mert egesznap sirok.

Keressem? Szeret? Letezik,hogy egy hetvege alatt kiszeret belolem? Es nem hianyzok neki? Ha az szerelem amot o erez?

2014. szept. 16. 16:14
 2/2 anonim ***** válasza:

röviden annyit fűznék hozzá, hogy felejtsd el, jobbat érdemelsz


vegyél erőt magadon, kívülállóként 100% , hogy nem szeret, az ilyen kapcsolattól menekülni kell mégpedig azért mert te szereted és ha mond pár szép szót te lefekszel vele, és soha nem tudod elfelejteni csak fájdalmat okoz


ezzel a sráccal nem lesz jövőd, ebben biztos vagyok mert nem szeret, biztos vagyok benne, hogy találsz jobbat is

2014. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!