Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Engedjem el végleg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el végleg vagy varjam meg, hátha keres?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 évet voltam együtt a barátommal,mindkettőnknek első kapcsolat volt,17 éves korunk óta voltunk együtt,klappolt minden. Nagyon szerettük egymást,hűségesek voltunk. Pár napja azonban bejelentette,egy veszekedés után,hogy nem szeretne folytatni a kapcsolatot,mert az utóbbi időben sok volt a vita/veszekedés apró dolgokon,amikre igazából nem is emlékszem. A gond főleg azzal volt,hogy nagyon a kapcsolatnak éltem,és ezen kívül nem is nagyon volt magánéleten,ezért egy ideje már úgy érezte,megfojtom. Amikor bejelentette,hogy szakít, azt mondta szeret,de besokallt a legutóbbi vita után. Nem tudom,mi tevő legyek,abban maradtunk,hogy most egy hónapig semmilyen formában nem keressük egymást,aztán találkozunk és megbeszéljük hogy akkor ki meg merre meg hogy. Nagyon szeretem,meg mindig szerelmes vagyok bele,benne minden megvan számomra,amit egy férfiban keresek(odaadó,hűséges,vicces,céltudatos). Most ebben sz egy hónapban szeretnek komolyan foglalkozni az önismerettel. Szerintetek lehetne-e tiszta lappal kezdeni,ha az érzelmek megvannak és változok? Koszonom a válaszokat !
2019. febr. 9. 07:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az a véleményem erről, hogy engedd el.. Valahogy ez inkább tűnik mondva csinált indoknak és valójában más dolog vagy személy állhat a háttérben, vagy csak részéről már nincs meg az ami meg volt ezért tényleg úgymond sok vagy neki érzelmileg..


Mindenesetre a helyedben én nem reménykednék semmiben és úgy tekintenék rá, hogy ennek a kapcsolatnak vége van, nem mennék el vele találkozni sem.

2019. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! Nem gondolnám,hogy ne lenne meg,amikor mondta hogy neki elég volt akkor már majdnem sírt körülbelül,nem gondolnám hogy másik személy van a háttérben. Sok voltam neki az igaz,de ezen tudnék változtatni,mert nem jellembeli különbségek voltak,csupán a hozza állásom volt rossz,mivel tapasztalatlan voltam.
2019. febr. 9. 08:12
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Igaza van az egyesnek.

Persze, hogy sirt.


Hagyd a francba.Annak is oka van, hogy így rászálltál. Tudat alatt nem bíztál meg benne?

2019. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem benne,hanem magamban nem bíztam az önértékelési problemaim miatt.
2019. febr. 9. 08:28
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Egy hònap után bármi lehet.Ha mind a ketten akarjátok,és képes vagy Te is változtatni,akkor miért ne lehetne?De az a jövő zenéje,azt az időt ki kell várni,aztán majd alakul.Addig meg foglalkozz magaddal.
2019. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
A szünet szinte sose oldja meg a kapcsolatot, sőt. Ha az lett volna a baj, hogy túl sok vagy, akkor most hogy beláttad ezt, lehetne normálisan folytatni a viszonyt, félgőzzel, több szabadsággal. De a valóságban nem ez az ok. Azért voltál sok, mert láttad, hogy valami nem oké, ő kifele megy ebből, és emiatt tudatalatt próbáltad volna szorosabbra venni vele a kapcsolatot. Ő pedig azért szeretne szünetet, mert nem akar hűtlen lenni, viszont az új csajt ki akarja próbálni. A szünet alatt megteheti, hisz nem vagytok egy pár. Aztán ha nem jön be, max a szünet után visszamegy hozzád, és neked egy szavad sem lehet, hogy megcsalt. Ha meg bejön az új bige, egyszerűen benyomja a megismertem valakit, tovabb léptem dumát. Tipikus forgatókönyv a "szünetre".
2019. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsen semmi értelme szünetet tartani, készülj arra lélekben, hogy elengeded a kapcsolatot. Persze ha letelik az egy hónap találkozz vele és beszéld meg vele a dolgokat. Fontos, hogy egyedül is jól tudd érezni magad, akkor is, ha közben hiányzik a másik.
2019. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs harmadik fel a kapcsolatban,ismerem,sok a közös barat,és tudnám ha lenne valaki. Úgyhogy aki erre tippelt,az nem nyert. Mindenesetre azzal nem vesztek semmit,ha várok egy hónapot,a három évhez képest semmi,és ha utána találkozunk és atragjuk rajta magunkat,hogy miért nem ment,akkor ő is és én is könnyebben le tudjuk zárni,ha nem sikerül megbeszélni. Koszonom a válaszokat!
2019. febr. 9. 10:40
 9/14 Rockarc ***** válasza:
38%

Kerdezo. Az 1 honap nagyon sok ido. Ezalatt tokeletesen veget er koztetek, barmi is volt. En is azt gondolom, hogy ez a hajo elment. A srac, ha idoben eszbekap, es par napon belul jelentkezik, akkor megoldhato a dolog, az osszes tobbi esetben ez a kapcsoat veget jelenti.


Tipikus noi hiba megfojtani a ferfit egy kapcsolatban. En sem ertem, hogy mibol alakul ki ez a tulzott ragaszkodas, ha a masik nem ad ilyen jellegu jeleket, de iszonyat rombolo hatasa van, ha nem jut levegohoz a masik fel.


Az onismeret fontos dolog. Barmit is hoz neked a jovo, nagy hasznat fogod venni. En szemely szerint nem hiszek a tiszta lapban, de masok eloszeretettel probalkoznak vele.


42F

2019. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nincs harmadik fel a kapcsolatban,ismerem,sok a közös barat,és tudnám ha lenne valaki. Úgyhogy aki erre tippelt,az nem nyert."


Hát téged sem az eszedért szeretnek...

2019. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!