Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyűlölöm, megvetem, látni se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm, megvetem, látni se akarom mégis bánt, ha tudom, hogy próbálkozik más lányoknál. Miért van ez az érzésem és normális-e?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nem vagy túl rajta.

Ha túl lennél, akkor nem gyűlölnéd, egyszerűen nem is éreznél semmit, ha eszedbe jut.

Még kell egy kis idő.

2019. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közel 10 évig voltunk együtt, úgy kellett levakarnom magamról, nagyon csúnya vége lett sokszor azt érzem az se baj, ha soha többé nem is látom ez az egy dolog mégis bánt még mindig.
2019. márc. 22. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális, ez a gyász feldolgozásának egy fázisa.
2019. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tulajdonként kezelted őt (ő az enyém) és ezért rossz, hogy nem tartozik a felügyeleted alá. Randizik, te meg nem szólhatsz bele. Bármi lehet.
2019. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyuloletet a szerelemtol hajszal valasztja el. .. rokon fullos csaj.. kozos gyerek pali torpe randa oreg.. ivott megtepte.. csaj bepalizott pali csalta mar kapcs alatt.. de ezek egymas utan jartak nar szetmenetel utan is..pali megleste.. aztan csaj tudakolta h ki a noje.. a gyerek neg le volt szarva..
2019. márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nehéz időszakod, az idő majd megoldja (csak telne már gyorsabban)

Sajnos, állandósult társkereső vagyok (és már nem fiatal). Előbb - utóbb, hosszabb-rövidebb kapcsolataimnak eleddig mindig szakítás lett a vége, mert előbb v utóbb mindig kederült, hogy vagy az egyikünk, vagy a másikunk, vagy mindketten másként képzeltük, mást vártunk a másiktól. És, sajnos ez nem látszik a legelején, mert mindenki jobbnak mutatja magát, mint amilyen (én is). És minden szakítás megvisel, de nagyon (akár én szakítok, akár a másik fél) ffi60

2019. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!