Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy nem normális, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem normális, de én mégis ezért haragszom rá?

Figyelt kérdés

Barátommal szóba jött, hogy hány lánnyal volt eddig, érdekelt a téma ezért én faggattam róla.( Nekem ő volt az első)

Tudom, hogy régen történt és hogy természetes hogy volt már nemi kapcsolata, de valahogy ez mégis rosszúl esik és amikor eszembe jut azt sem szeretném hogy hozzám érjen, mert haragszom..

Nem akarom hogy így legyen, hogyan tudnék erre nem gondolni?

19/L


2018. dec. 4. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Nojj fel.


Vagy olvasgass par magasroptu onsegito noimagazinos cikket az artalmas feltekenyseg fitnessbe oleserol stb.

2018. dec. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb számot mondott mint ahány éves vagy?
2018. dec. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Nyugi, a következőre nem fogsz már emiatt haragudni, mert jogalapod sem lesz rá. Mire meg a 25-öt töltöd, a gyökvonás sem lesz elég, hogy beadd, hogy nem volt sok partnered.

32/f

2018. dec. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Engem nem érdekeltek az első barátom exei, pont azt is imádtam benne hogy tapasztalt es ő irányit, rámenős, levadászott, férfias.

Mivel 100% ban rajongott értem, a mindene voltam, a felhőkben jártam.

Aztán a szüleivel el kellett költözzön messzire, nem akart, megkérte a kezem es velem akart élni (15 voltam, ő 18), anyáék nem engedtek, ezért öngyilkosságot is kisérelt meg.

Szoval pont nem érdekelt soha kivel mit csinált előttem.

2018. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Biztos kisebbségi komplexusod van, mert hozzá képest "le vagy maradva".

Pedig ez igazából nem jelent sok mindent, ez nem verseny.

Vagy valami óriási, vagyis a kelleténél nagyobb dolognak tekinted, hogy nekiadtad a szüzességed és nem tetszik, hogy ezt ő nem tudta hasonlóval viszonozni.

Vagy azt gondolod, hogy még mindig kötődik valamelyik exbarátnőjéhez. Ez akkor lehet így, ha rekord alacsony az önbizalmad.

Neked kell tudnod, milyen gondolatok kapcsolódnak a haragodhoz. Tegyél fel kérdéseket magadnak és játszd végig a gondolatot, hogy megtudd, miért vagy dühös.

2018. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*2 évet voltunk igy együtt mig el nem költöztek. 14-16 éves koromig. Aztán mint a romeo es juliában.

Egyszer találkoztunk azota az életben, mindketten más vizeken evezünk már, de felkapott örömében es most is mondja szeretlek szeretlek szeretlek. De már gyerekei is vannak már vége mindennek. De szivében maradtam ahogy ő is nekem

2018. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Az a leginkább nem normális, hogy faggattad!!!!
2018. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

A te hibád, minek faggattad?

Ha meg zavar, miért nem szűz fiúval jöttél össze? A te korodban még lett volna rá lehetőséged.


Istenem, ha a következetlenség fájna.

2018. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltam ebben a cipőben, mint te most annó 18 évesen. De ezzel tényleg nincs mit tenni, mint elfogadni. Nem tudom az egómat bántotta e jobban, hogy az én elsőm nem várt rám, ami egy hatalmas butaság. Vagy szimplán rossz volt feldolgozni. Most már nem érdekel mi volt előttem,a fő, hogy utánam senki ne következzen, ugyanis nem sokára ki mondjuk az igen-t. A nagy "Ő" lettünk egymás számára és mivel megszereztük egymást szívét nincs más teendő, mint ébren tartani ezt a lángot és nem bele unni a hétköznapokba.
2018. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

te figy., agyilag még gyerek vagy.


valamilyen szűz csávóval kéne járnod... vagy agyplasztikára menned.


jah, hogy nincs ilyen?! te szegény, kénytelen leszel ennyi ésszel élni.


szegény barátod.

2018. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!