Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

szakítottam a barátommal,majdnem fél évet voltunk együtt.

A szakításunk oka az volt,hogy már az elején mikor kértem az fb kódját nem adta le,de meg értettem hogy nem adja nem kértem többet...Az utóbbi időben járt el otthonról úgy hogy nem szólt nekem ha ment valahová és mikor hívtam nem vette fel a telefont.

El ment bulizni úgy hogy nem szólt nekem többször is,mikor hívtam telefonon nem vette fel pedig az előtt egész nap beszélünk de mostanában nem nagyon na és mikor voltam nála kértem a telefonját de nem adta ide,hisztiztem így ide adta meg néztem hogy kikkel ír amig aludt és láttam hogy egy csajjal szivezik többnek is ír haza jöttem rá kérdeztéma hogy ki az a lány azt mondta csak egy lány kérdeztem miért írt neki sziveket azt mondta arra hogy csak úgy és hogy én nem hiszek neki s hogy én mindenért hisztizek de szerintem jól tettem hogy szakítottam vele...De így most nagy rosz hogy nincs többé és hogy nem beszélünk nem tudom hogyan felejtsem el mert úgy volt hogy össze költözünk és ő egész végig hazudott nekem nem tudom mit tegyek 😕 Legsziveseben ki bekulnek vele mert szeretem csak félek hogy ugyan így lesz minden hogy nem törődik velem



2019. márc. 25. 19:48
 1/1 anonim válasza:

Hát ha ilyeneket csinált, akkor valószínű, hogy később is így fog tenni ha ismét összejöttök.

Mit beszélsz az összeköltözésről? Fél évig voltatok együtt és már összeköltözésen gondolkodtatok? :D

Hát az én párommal másfél év után se fogunk tudni összeköltözni, majd kb 3 év múlva XD Úgyhogy lehet megijedt attól is, hogy korán tervezgetsz vele. Mi mikor fél éve voltunk együtt, akkor még együtt se aludtunk...

Szerintem felejtsd el őt. Elhiszem, ha szereted, de ha ő ennyire semmibe vesz, akkor az felejtős, főleg a kapcsolat jövője.


21/L

2019. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!