Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti bosszút állnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bosszút állnátok egy ilyen szakítás után?

Figyelt kérdés
7hónapja történt ,azóta sem tudtam talpra állni.A történet a kovetjező.Kedves exem úgy szakított velem,3,5 év után ,hogy eltűnt 3 napra.Nem reagált semmire ,sms,viber stb.Majd elmentem hozzajuk es a szobajaban talaltam egy laptopot tele egy csaj képével...utolértem ,nagy nehezen az exemet telefonon.És egy ismeretlen nő szólt bele,mondja szivesen adja itt ül az ölében.Átadta a telefont es minden tovabbi nélkül kidobott telefonban.Azt mondta őt szereti stb.A történetnek nincs vége kiderült,hogy az exem végig hazudozott történeteket kreált,kitalált embereket,akik nem is léteznek.És ami a csúcs ,hogy kiderult van egy eltitkolt lánya egy mádik nőtől azt terhesen ,hagyta magára.
2019. márc. 28. 11:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle!
2019. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Én hálát adnék neki, hogy elkotródott az életemből, sajnálnám a rá vesztegetett időt, és ha valaki kérdezné, azt is letagadnám, hogy a nevét tudom.

Bosszút semmi esetre sem állnék, mert hatalmas szívességet tett azzal, hogy egy ilyen gerinctelen gyökér, és nem az én életemet fogja tönkre tenni, hanem valaki másét.

2019. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A történethez tartozik ,hogy azóta elvette feleségül azt a lányt ,akivel engem megcsalt.És még én voltam,minden sz@rnak elhordva.Segítettem anyagilag a mostani munkáját is nekem köszönheti.Totálisan kicsinált lelkileg ,idegileg azóta próbálom rendbe hozni az életem.
2019. márc. 28. 11:39
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.Mi értelme lenne?Inkább hálás lennék, hogy megszabadultam tőle végre.A női meg majd megtapasztalják sorban, hogy milyen emberrel is dugnak.
2019. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igen,de ő tönkretesz másokat gond nélkül,kihasználta a jószivemet ,majd eldobott ,mint egy rongyot.Szeretném ,ha fájna neki es megtanulná ,hogy nem bánhat így emberekkel. 28 eves en 26 mar nem tinik vagxunk.Elvette a legszebb fuatal éveimet.
2019. márc. 28. 11:41
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem, a bosszútól nem jön rendbe a lelked. Karma úgy is visszaadja neki. Inkább gyökerestül kiirtanám az életemből és magamra koncentrálnék. Jön még kutyára teherautó.
2019. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 LazyJones ***** válasza:
100%
És a bosszú visszaadná? Megértetné mindenki mással, hogy milyen emberből van? Megéri belefeccölni annyi időt és energiát, amit a saját életedből veszel el, és fordítod egy olyan emberre, aki egy gondolatot nem érdemelne?
2019. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy állnék bosszút, nem vagyok valami kicsinyes, szánalmas féreg. Szépen tovább lépnék és a saját életemre koncentrálnék, a boldogságomnál nincs jobb bosszú. Akárhogy is vergődnél, aki ennyire leszar téged, azon nem tudsz bosszút állni, hiszen egyáltalán nem fogja érdekelni, bármit is csinálsz és semmi nem fog neki fájni, ami tőled jön. Sajnálom, de ez az igazság. Zárd le és lépj tovább, koncentrálj saját magadra azzal pedig ne foglalkozz, hogy ő mit csinál. Tiltsd le, töröld le mindenhonnan, ne is legyen szem előtt. Egyedül magaddal cseszel ki, hogy még mindig ennyire rá vagy kattanva a dologra, amint látod, ő vígan éli az életét.
2019. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
tételezzük fel, hogy van bármi értelme bosszút állnod. mégis hogy gondoltad..? :D elmész a házukhoz és bedobod egy kővel az ablakukat?
2019. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az ilyen jellemű ember nem tanul soha semmit semmiből.Ne reménykedj.A vele eltöltött idődet már semmi sem adja vissza.Ez egy kemény lecke volt számodra.

Mindig találni fog olyan embert, aki bedől neki.Hihetetlen érzékük van a kiszúrásukhoz.Neki az sem lesz veszteség, ha a felesége kivágja a francba, mert rájön, hogy milyen féreghez ment hozzá.Majd jön a következő, ez élteti az ilyeneket.

2019. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!