Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ilyen viselkedés mire jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolna001 kérdése:

Az ilyen viselkedés mire jó? Csak én állok az ilyenek előtt érthetetlenül?

Figyelt kérdés

Jól érzem, hogy ez inkább felelősség áthárítása?


Másfél év huza-vona után "vége lett" egy nem is létező párkapcsolatnak. Távkapcsolat volt (ca 1800 km). Másfél év alatt 2 alkalommal találkoztunk. Sok súrlódás volt, és egyszer már megszakadt a kapcsolat, de egy hónap után úgy döntöttünk, hogy adjunk esélyt és lépjünk előre. Év végén haza is látogatott. Visszamenetele után kb egy hónapig még tartott a "lelkesedése", majd egyszerűen nem keresett magától. Próbálkoztam, kerestem, mindazonáltal általában azt a választ kaptam, hogy nagyon húzós időszaka van és én nem értem meg. Megmondom őszintén, egy idő után belefáradtam. Emberi módjára (kereteinkhez mérten szóban) szerettem volna elmondani, megbeszélni vele ezeket a dolgokat, hogy nekem rosszul esik, és egyáltalán nem erősít meg pozitív irányba, hogy ennyire ignoral, egyáltalán nem keres. Jobb híján írásban tettem meg, mivel a többszöri telefonos próbálkozásom kudarcba fulladt. És hát erre nagyon támadó és bántó választ kaptam, ami nálam féltette a pontot, és megkertem, hogy egy ilyen stílusú levél után ne keressen többet. Azt gondolom, hogy minden helyzet két emberes dolog. Nem hibáztattam őt, egyszerűen a tényekre tudtam alapozni. Arra, ha fontos valaki, akivel tervezek, akkor nem tűnök el hetekre, majd ha érdeklődöm, hogy van e bármi oka, hogy ignoralva vagyok, egyszerűen nem vagyok megertő. Illetve állandóan a kérdés, hogy miért nem lehet ezeket szóban megbeszelni. Kérdezem, ha egyszerűen nem veszi fel a telefont illetve egyszer sem hivott, akkor nem feltétlenül gondolom, hogy ez rajtam múlt volna. Nekem is voltak rosszabb napjaim, lehet, hogy türelmetlen voltam, ki tudja, mindazonáltal próbáltam ezekre figyelni. Amiért kitettem a kérdést az arra vonatkozik, hogy egy hete kaptam egy levelet, amiben kifejti, hogy én krealtam dolgokat, és hogy ő mindent megtett ami tőle telhető volt. És hogy neki nem tetszik, hogy olyanokat gondolok róla, es sajnálja, hogy egy ilyen szituáció állt elő. Nekem kell látni, hogy mindkettőnk párkapcsolat formalo probalkozasa kudarcba fulladt. És hogy ő nem ellenem tett, hanem épp ellenkezőleg, ő végig nyitott volt stb.


Én azt gondolom, hogy ha nyitott vagyok és építő, akkor keresem a másikat, szeretnék vele találkozni (minden egyes alkalommal volt valami ami miatt épp nem ért rá, vagy ami miatt nem tudott jönni, jómagam sosem hívott magához, ami egyszerűbb lett volna, jelenleg én vagyok a mobilisabb, de mikor felvetettem, az volt a válasz, hogy majd ha elkoltozik, de ahhoz a suli mellett munkát kell találni stb). Sosem vártam, hogy feleségül vegyen, vagy cuccoljon haza az egyetem befejezése előtt. Azt érzem, egyáltalán nem volt őszinte velünk kapcsolatban. A fent említett levele előtt még 2 nappal azzal jött, hogy építsük a kapcsolatot stb stb. Én nem igazán tudom, hogy mire volt jó ez a levél. Világosan megirta, hogy ne keressem többet, és amúgy is kudarcba fulladt a dolog. Én azóta nem teszem. Őszintén szólva nem értem. Azt gondolom, ezt a levelet nem kell megválaszolnom. Azt érzem, hogy ez teljesen a felelosseg attolasa. Valaki volt már ilyen helyzetben? Nyilván nem egyedi eset. Köszönöm az építő válaszokat vagy kritikákat. (én vagyok a nő-31, ő a férfi-32)


2019. ápr. 8. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elozo kerdesednel is leirtuk, hogy feleslegesen pörögsz egy ismeretlen levelezopartneren ennyit. Azt se tudod, ki ez a pasi, most lattal belole egy szeletet, nem is tetszett, ideje letiltani es valodi emberi kapcsolatokat letrehozni.
2019. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtuk az előző kérdésnél is, hogy ez nem párkapcsolat, nem is volt az sose. Álomvilágban élsz.
2019. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet csak téged akar hibáztatni amiért nem működött, lehet tényleg úgy gondolja, hogy ő mindent tőle telhetőt megtett, igazából mindegy, mivel te ezt nem így érezted

jobb is, hogy vége lett, így legalább kereshetsz olyan férfit, aki ott lesz melletted és aki figyel rád, nem csak akkor ír, ha épp olyan kedve van

szerintem se kell azt a levelét megválaszolni, hagyd és lépj tovább

2019. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
A nők valamiért mindig az elérhetetlen után futnának meg a plátói képért . Amikor megkapják a jelenben akkor már nem is olyan jó .. Mindig az kell nekik akiért küzdeni kell vagy futni .
2019. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki valóban próbâl egy kapcsatot kialakítani valakivel akár ekkora távolságról is,akkor nem koptatja le,vagy nem talál kibújót,ami miatt most nem jó.Mâsfél év alatt kêt talâlka sem tùl sok.


A levelet azért kaptad,mert valóban sértve érzi magât.És ugyan ùgy ahogy neked,ùgy neki is meg lehet a saját reális oka erre!Keress olyan férfit,akivel megértitek egymást.

2019. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!