Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok más lányokra nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok más lányokra nézni mivel csak a volt barátnőmre tudok gondolni. Az időn kívül mi segithet?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ilyen kérdés van de nekem valahogy más a helyzet. Ugyanis nekem annyi bajom van ezzel az egésszel hogy egyszerüen nem tudok meg nyilni más lánynak.Ha elkezdek ismerkedni egy lánnyal akkor kb az első beszélgetésig érdekel úgy ahogy.Aztán ha elköszönünk onnantól már nem érdekel másodszorra nem akarok beszélni vele mert csakis az exemre tudok gondolni. Arra gondolok hogy mással van és hogy jobb neki más fiúval ha szeretkeznek akkor boldogabb mint mikor velem volt. Vagy akár ha csak szex kapcsolata van és kihasználják.. ilyenek. Pedg nem régen még nekem mondta hogy mennyire szeret.Tudom aztis hogy én voltam a hülye nekem kellett volna meg tartani meg becsülni de én is emberből vagyok hibazhatok.Szeretnék túl lenni rajta de nem megy. Minden félelmem ez volt hogy esetleg meg tapasztalja egy olyan fiúval akinek pl nagyobb van mint nekem és aztán engem örökké elfelejt és úgy gondol majd rám mint egy lúzerre.Nem kell félre érteni van önbizlmam de nyilván vannak nálam is jobbak és ő párszor éreztette is velem hogy azért tudna mással is lenni és lehet hogy jobb lenne neki.Eztis meg érteném csak akkor minek mondta nekem hogy örökké velem akar lenni? A helyzetemet kb úgy kellene elkébzelni hogy van egy lány aki nagyon aranyos nagyon boldog volt velem viszont úgy mond még csak velem volt szinte és nekem is ő az első igaz szerelemem soha senkivel nem voltam ilyen boldog mint vele 6 évig voltunk együtt jóban rosszban. Aztis tudom hogy igen biztos élni akar még nem akarja lekötni egy ember mellett az életét.De ez nekem akkoris egy trauma mivel a szerelem miatt én ere sose gondoltam volna hogy ő mással lesz egyszer és most ezen valahogy nem tudok tovább lépni éjjelente fel kelek csak úgy az éjszaka közepén és a sirás folytogat akkor is arra gondolok hogy lehet éppen kint van valahol és szexel vagy akármi csak hogy nem rám gondol az tuti mivel akkor már meg keresett volna:( mit tegyek? Kerestem már de nem lattam rajta hogy vissza akarna jönni ezért nem erőltettem. 1 hónapja már hogy vége.

2019. ápr. 19. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap nagyon kevés idő. D

Úgyhogy teljesen normális, hogy nem vagy túl rajta

2019. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mivel a bekezdéseket és a tagolást nem ismered, ezért a kérdésed és a leírás első/utolsó sorát olvastam csak el.


Két dolog segít.


1. Az idő. Közhely, de igaz.

2. Betoppan az életedbe váratlanul valaki, aki kizökkent ebből a helyzetből.


Más megoldás nincs.

2019. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És milyen indokkal szakított? Mennyi idő után?
2019. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
6 év után azzal hogy az utóbbi kb 2 hónapban nem figyeltem oda rá eléggé.Nem tettem boldoggá nem igazán foglalkoztam azzal hogy most ő jól erezze magát velem. De kértem őt közben hogy legyen türelmes velem amíg meg oldom a gondjaimat addig tartson ki majd újra a régi leszek ha sikerül megoldani a gondokat.Elmentem két helyre dolgozni keveset voltam otthon és ha épp otthon voltam nem tudtam annyira foglalkozni vele. Fáradt voltam sokszor be aludtam mikor ő akarta volna csinálni. Biztos ez is gond volt de ezt is mondtam neki hogy ne haragudjon csak most fáradt voltam meg ilyenek. Aztán veszekedtünk is már a Végén pont azért mert láttam rajta hogy nem jó neki valami és mondtam hogy ha nem jó neki akkor hagyjuk ezt az egészet. Persze utána próbáltam keresni hogy azért ezt mégis csak meglehetett volna beszélni. Demár akkor úgy éreztem hogy így neki jobb mivel gondolom már fiúzott akkoris ismerkedett.
2019. ápr. 19. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez elég hihetetlenül hangzik, szerintem van ott más is, amit nem beszéltetek ki.
2019. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi hihetetlen ezen?? Én tudom hogy mi volt a probléma. Az hogy élni akart jól akarta magát érezni amit mellettem nem tudott az utóbbi időkben.Hiába volt az előtt minden szép es jó,fiatal 23 éves élni akart ennyi. A kerdésem az volt hogy ezen hogy tudja magát az ember túl tenni hogy a szerelme akiről eddig azt hitte hogy soha nem akar mással lenni mert szereti,most hirtelen mégis mással akar lenni.oké hogy voltak gondok.. de én pl ha neki lettek volna gondjai én kitartottam volna mellette még ha ha össze is vesztünk volna valamk miatt én tuti vissza mentem volna hozzá nem akartam volna mással lenni
2019. ápr. 19. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod túltenni és más se tudná, mert hazug az indok, amit felhozott. Ha kibeszélnétek a VALÓDI okokat (nem azt, hogy 2 hónapig nem az volt köztettek, ami neki ideális lett volna), akkor fel tudnád dolgozni, de lehet, hogy évek alatt, egy éven belül biztos nem.
2019. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És nekem soha nem segített az idő, ha nem tudtam az igazat. Az igazság az, ami segíthet. És ha abból már megtanultál mindent, amit csak lehetett. Akkor fel tudod dolgozni.
2019. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pedig más nem lehetett.. 2 hónappal ezelőtt még tökre boldognak láttam.most volt eza mélypont és most láttam rajta hogy rossz neki feszült voltam meg minden talán kiszeretett belőlem.de ha ezt tudom akkor se lesz könnyebb. Ha megtudom hogy mi miatt nem szeret már vagy mi miatt akar mással lenni akkor se lesz könnyebb. Itt nem lehet más csakis az hogy nem én kellek már neki nekem ez pont elég hogy szenvedjek pedig egy rohadtul erős ember vagyok semmi se tud padlóra vinni de ez levitt
2019. ápr. 19. 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a valami, amit meg lehet tudni, lehet például olyan jel, olyan tény, amit felismerhettél volna 5 évvel ezelőtt, és nem most néznél, mint sült hal a vízben, hogy mi volt ez a derült égből lórugás.

És a későbbiekben hasznosítani tudod ezt a párkapcsolati tudást.

Ha hiányérzeted van, hogy valami nem kerek, nem érted, hogy lehet ez, akkor van valami, amit meg kell tudj és tanulj ebből a kapcsolatból, ami értelmet ad annak is, hogy vége lett.

És segít az eljövendő kapcsolatodban történő dolgokat észlelni, értelmezni.

2019. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!