Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok más lányokra nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok más lányokra nézni mivel csak a volt barátnőmre tudok gondolni. Az időn kívül mi segithet?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ilyen kérdés van de nekem valahogy más a helyzet. Ugyanis nekem annyi bajom van ezzel az egésszel hogy egyszerüen nem tudok meg nyilni más lánynak.Ha elkezdek ismerkedni egy lánnyal akkor kb az első beszélgetésig érdekel úgy ahogy.Aztán ha elköszönünk onnantól már nem érdekel másodszorra nem akarok beszélni vele mert csakis az exemre tudok gondolni. Arra gondolok hogy mással van és hogy jobb neki más fiúval ha szeretkeznek akkor boldogabb mint mikor velem volt. Vagy akár ha csak szex kapcsolata van és kihasználják.. ilyenek. Pedg nem régen még nekem mondta hogy mennyire szeret.Tudom aztis hogy én voltam a hülye nekem kellett volna meg tartani meg becsülni de én is emberből vagyok hibazhatok.Szeretnék túl lenni rajta de nem megy. Minden félelmem ez volt hogy esetleg meg tapasztalja egy olyan fiúval akinek pl nagyobb van mint nekem és aztán engem örökké elfelejt és úgy gondol majd rám mint egy lúzerre.Nem kell félre érteni van önbizlmam de nyilván vannak nálam is jobbak és ő párszor éreztette is velem hogy azért tudna mással is lenni és lehet hogy jobb lenne neki.Eztis meg érteném csak akkor minek mondta nekem hogy örökké velem akar lenni? A helyzetemet kb úgy kellene elkébzelni hogy van egy lány aki nagyon aranyos nagyon boldog volt velem viszont úgy mond még csak velem volt szinte és nekem is ő az első igaz szerelemem soha senkivel nem voltam ilyen boldog mint vele 6 évig voltunk együtt jóban rosszban. Aztis tudom hogy igen biztos élni akar még nem akarja lekötni egy ember mellett az életét.De ez nekem akkoris egy trauma mivel a szerelem miatt én ere sose gondoltam volna hogy ő mással lesz egyszer és most ezen valahogy nem tudok tovább lépni éjjelente fel kelek csak úgy az éjszaka közepén és a sirás folytogat akkor is arra gondolok hogy lehet éppen kint van valahol és szexel vagy akármi csak hogy nem rám gondol az tuti mivel akkor már meg keresett volna:( mit tegyek? Kerestem már de nem lattam rajta hogy vissza akarna jönni ezért nem erőltettem. 1 hónapja már hogy vége.

2019. ápr. 19. 20:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lány könnyű vérű volt a kapcsolat elején talán ez volt ami bántott engem hogy túl könnyen bele ment mindenbe. Akkor arra gondoltam talán meg kellene álni amig nem szeretek bele mert később ez még fájhat nekem talán ezis közre játszott hogy ha akkor nekem olyan könnyen lefeküdt akkor nincs benne amolyan női tartás ezért tud könnyen túl lépni rajtam mert úgy gondolja neki ez csak jó lehet most mivel mást is kipróbálhat.Talán ennyi csak ugye most ha ebből akarok tanulni hogy ilyen lány nem kell akkor egy olyan lányt kellene néznem akinek teperni kell és ilyen állapotban elég nehéz lenne..
2019. ápr. 19. 23:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, amit most írtál, szerintem stimmelhet.

Az holtbiztos, hogy menet közben nem volt senki más neki?


Mindenképpen várj 1-2 évet, mielőtt másik kapcsolatot kezdesz!

De az, hogy valaki nem könnyűvérű, nem jelenti, hogy teperni kell nála ahhoz, hogy akarjon téged. Simán elmegy veled színházba, akinek bejössz, meg zsúrozni, meg ölelkezni, csókolózni is, de lehet, hogy dgni nem fogtok 3 héten vagy 4 hónapon belül.

2019. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy ezt érezte. Hogy elítéled ami miatt mondjuk lefeküdt veled harmadszorra vagy nem tudom mennyire hamar. Közbe lehet hogy ő tényleg szerelmes volt, és senki másban nem lett volna képes így megbízni mint benned, egész életében. De te hallod pl anyukádtól, haveroktól hogy várnia kellett volna 2 hónapot (vagy mennyi a kötelező mindenkire érvényes minimum :P), és elkezdesz rá gyanakodni, és nem vagy vele kedves, és nem becsülöd meg. Ezt ő pontosan látja rajtad, és emiatt ő befejezi a kapcsolatot, mert többre tartja magát annál, mint hogy olyannal legyen aki lenézi.
2019. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végülis ez igaz! Vele az volt a probléma hogy első talin lefeküdt volna velem ha olyan nyugottabb helyen lettünk volna.Aztán derültek róla ki a dolgok elég sok minden ami már akkor sem tetszett nekem sokszor meg is emlitettem neki de így az évek alatt mindent meg bocsátottam neki meg minden elnéztem neki. De tényleg sok gond volt vele az elején főleg de én úgy voltam vele hogy jó irányba viszem őt próbalom neki megtanitani az élet értelmét az élet rendjét hogy nem csak a dugásról szól egy kapcsolat pl.Az őszinteség sem az erőssége de mindent valahogy elnéztem neki aztán ahogy múlt az idő sokat fejlődött kb az utlsó egy évben voltunk a legboldogabbak mert már sokat javult viszont a sok sok csalódás amit okozott nekem az megis látszódott mindkettőnkön. Ő úgy látta hogy én rossz ember vagyok mertt a kapcsolatunk alatt sokat veszekedtem vele de arra nem gondol hogy ennek mi volt az oka. Nagyjából ennyi már rég véget kellett volna vetnem ennek a kapcsolatnak de én ha valakit megszeretek nagyon nehezen engedem el inkább próbálom meg javitani de ezt úgy latszik benéztem mert javíthatatlan volt. Amúgy nem volt neki mellettem más,de ez se rajta múlt mert próbálkozott egy párszor kifele kacsintgatnj de mindig meg akadályoztam valahogy. De sokat vitáztunk az ilyenek miatt ami engem is megviselt meg őt is. Volt olyan mikor szakitottunk ugyanigy mint most de akkor én tovább akartam lépni volt is egy csaj de akkor persze keresett engem nem akart elengedni és vissza mentem hozzá.Lehet hogy ha most lenne más akkor megint keresne de már lehet ezekután nem mennék vissza hozzá
2019. ápr. 19. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!