Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti tartjàtok a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjàtok a kapcsolatot az exeitekkel?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy még nem töröltétek le egymást a Facebookról vagy, hogy a gyerekek miatt nem kerülhetitek el egymást, hanem, hogy időnként ráírtok egymásra, telefonon beszéltek vagy esetleg akár személyesen is találkoztok. Indoklàst és kort, valamint nemet is írjatok légyszi.

2019. máj. 7. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
32N vagyok, 1 exem van, 7 évig voltunk együtt, egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, kb 2-3x beszéltünk közvetlenül a szakítás után, cucc visszaadás miatt. Magam részéről egyáltalán nem érdekel mi van vele, 1 hónapon belül új párom lett, 1 éven belül gyerekem...
2019. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Kitörlöm őket fb-ről, kitörlöm a telefonszámukat, minden képet és üzenetet, és soha többé nem akarok rájuk írni. Nem izgat ha véletlenül összefutok velük, de SOHA nem keresem őket...
2019. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szükség rá, nem véletlenül az exem.
2019. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyetlen exemmel tartom minimálisan. Szakítástól függetlenül az összes exemet jó, értékes embernek gondolom, semmilyen rossz érzés nincsen közöttünk. Évente egyszer-kétszer beszélünk, vagy ha összefutunk valahol akkor beszélgetünk kicsit, hogy kivel mi újság, esetleg megiszunk egy kávét de ennyi. Vagy ha valami olyan dologban van szüksége segítségre amihez értek akkor megkeres (meg én is őt). Ilyen dolgok például, hogy csináltattam most különleges virágládákat vele mert asztalos. De az ilyen is nagyon ritka, annak végképp semmi szükségét nem érzem, hogy ennél gyakrabban részei legyenek az életemnek.

29/N

2019. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Én egyvalakivel chatelgetek, max. pár napos kihagyásokkal. Annyi kapocs volt köztünk, hogy kavartunk, és szerettük egymást. A többivel nem beszélek.
2019. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik két havonta rám ír megvan-e még a pasim. (akivel 10 éve együtt élek) :-))))))
2019. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Fruzs33 ***** válasza:
88%
Évente legalább 3 akarja velem felvenni a kapcsolatot potyaszex reményében,de mindig visszautasítom őket.
2019. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1 igazi exem van, akivel 2 évig voltam együtt. Nem tartjuk a kapcsolatot, mert megfenyegetett, bántani akart, zaklatott, tulajdonképpen megőrült a szakítás után.

Amióta szakitottam egyáltalán nem beszéltem vele, nem is hiányzik. És nem szívesen találkoznék vele, ha nem muszáj.

Letiltottam facen, a számát is, a külföldi számát is. Sőt a facebook jelszavamat kiderítette, és jódarabig nézegette az üzeneteimet facen szakítás után, mire rájöttem.

21/N

2019. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbel elég sokáig tartottuk a kapcsolatot, egyikkel a mai napig is. Volt, akivel azért maradt abba, met többet látott vele, volt, akin éreztem, hogy nem tudja hová tenni a dolgot, egy harmadik durván kezdett lecsúszni a drogok miatt, plusz belecsúszott valami cuki szélsőséges vallási dologba, így nem voltam már kíváncsi rá. Az utolsó, akivel megszakítottam a kapcsolatot elég kicsinyes indokkal tettem. Nem kedvelem a feleségét, kifejezetten visszataszító külsőre az én ízlésemnek. És mikor exem elkezdett gyerekvállalásról beszélni, kirázott a hideg, és hányingerem lett a gondolattól, hogy nézhet ki a nő közben, meg milyen lesz majd csóri gyerek... Szóval ehhez nem voltam és nem is vagyok a mai napig elég érett, így felesleges lett volna. De félreértések elkerülése végett, nem gondolok semmi rosszat róluk, és nem is kívánok rosszat, sőt, örülök, hogy boldogok, remélem azok is maradnak.

Akivel tartjuk a kapcsolatot, vele teljesen úgy viselkedünk, mintha soha nem lett volna semmi köztünk. Nem lógunk abnormálisan a másik nyakán, nem irogatunk minden nap, semmi utalás, vagy hasonló. Teljesen úgy tudunk beszélgetni, mintha mindig is csak barátok lettünk volna. Találkozni is szoktunk, párom is ismeri, és én is ismerem az ő párját. Akár kettesben is összefutunk, de van, hogy 4en egy duplarandin, vagy nagyobb társaságban.

2019. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, ez lemaradt 28/n
2019. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!