Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti tartjàtok a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjàtok a kapcsolatot az exeitekkel?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy még nem töröltétek le egymást a Facebookról vagy, hogy a gyerekek miatt nem kerülhetitek el egymást, hanem, hogy időnként ráírtok egymásra, telefonon beszéltek vagy esetleg akár személyesen is találkoztok. Indoklàst és kort, valamint nemet is írjatok légyszi.

2019. máj. 7. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Volt, hogy fel-felbukkantak exek, de semmi extra. Akitől van a legnagyobb gyerek, nyilván muszáj kapcsolatot tartani.

A másik exem, aki még komolyabb hangvételű volt az életemben, több szakításunk volt, amik után valahogy mindig előkerült, mindig újrakezdtük, majd valamiért szakítás, lekerültem a földre, ez ment 14 hónapon át. Akkor már szakítottunk, mikor újra előkerült, és történtek dolgok, majd annyira kikészültem, hogy lezártam a dolgot. Ebbe majdnem beledöglöttem, de tudtam, hogy csak úgy szűnhet meg ez az állandó érzelmi liftezés, ha nem látom többet. Utána 1x beszéltünk még telefonon. A fentiek miatt a találkozást nem mertem bevállalni, akkor azt mondta, többet nem fog keresni. Betartotta... Talán így van jól, többé nem kavar fel.

2019. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen. Attól, hogy valami nem működött, még nem kell feltétlenül haraggal elválni
2019. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekelnek.
2019. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem. Minden kapcsolatot megszakítottam. Azok az exek akivel még szakítàs utàn is beszéltem valamennyit, azért volt mert ők kerestek meg. Az egyik évekkel később megtalàlt facebookon és követelőzött hogy vàljak el, jöjjek össze vele megint mert mi összetartozunk meg ilyenek.

Hozzàteszem én hagytam el majdnem egy év utàn. Eleinte az szúrta a szemem hogy erőltette a gyerekvàllalàst, a hàzassàgra meg kifogàsokat keresett, ( pedig nem ezt beszéltük meg), egy idő utàn eléggé irànyítàsmàniàs, és betegesen féltékeny volt mindenkire akivel időt töltöttem. A végén szakítani akartam, de még előbb összevesztünk, elment bulizni- aznap éjjel meg is csalt, majd amikor közöltem hogy vége, felpofozott. Mondvàn őt nem dobhatja egy csaj se... balhéztunk, otthagytam. Fél év telefonos smses zaklatàs utàn szàmot cseréltem, azóta nyugi volt.

Majd én 4 évre rà összejöttem a férjemmel 24 évesen . 2 vagy 3 éve talàlt meg az ex neten. Csak annyit írtam neki hogy boldog vagyok a férjemmel és szakadjon le rólam. Miutàn tovàbb írta a hülyeségeit letiltottam. Ennyi volt még a kommunikàció.

Egy màsik exem kb 1 hónappal szakítàs utàn akart szexkapcsolatot de visszautasítottam. Akkor ler..bancozott:D majd eltűnt. Vele csak 1,5 hónapot jàrtunk és amikor nemet mondtam neki még a férjemet nem ismertem. Nem volt senkim. Kb 2 hónapra rà ismertem meg.:)

2019. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem,hálisennek.

Legutolsó exem ha meglát a szukájával vagy egyeül irányt vált,vagy át megy a túloldalra vagy fut stb. Mondjuk jobban is teszi, sok van a rovásán mai napig pedig már 7 éve nem vagyok vele hálistennek. Igaz sokat sem voltunk,durván 1 évig voltunk egüty elég sokszor kirugtam. űörülök h megszabadultam tőle , szenvedjen vele más.

29/N

2019. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tartom a kapcsolatot velük. Egy exem van akivel nagyon néha beszéltem pár mondatot, de ha párom van akkor kb semennyit. Nem haragszom rájuk, de nem is érdekel annyira mi van velük, elég amit látok a közösségi oldalakon.
2019. máj. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2 vel igen de ok nem igazan baratnok voltak. Foleg csak szexrol szolt a dolog bar az egyik hosszabb ideig tartott mint nemely baratno...
2020. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!