Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás után 2 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után 2 hónappal miért ilyen nehéz és miért fáj ennyire még mindig ha bele gondolok hogy mással van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elmúlik idővel,meg keressek mást stb.Engem csak az zavar hogy más használgatja legalábbis ezt hallottam.6 évig voltam vele sokszor kifele kacsintgatott sokszor éreztette velem hogy nem én vagyok az egyetlen akivel szexelne de állitolag nagyon szeretett meg minden jó volt. Most hogy szakitottunk lehetőséget kapott arra hogy mással legyen és olyanokra gondolok hogy mással vadul szexel úgy mint mikor velem volt amikor még minden oké volt vagy talán még jobbat érez.. és a hideg kiráz mostis ahogy ezt irom.Tönkre tesz ez a tudat,ezek a gondolatok. Hogy ennyire rossz voltam? Hogy más ennyivel jobb neki? Mivel még arra is gondoltam hogy ha majd mással lesz és ha esetleg nem lesz neki jó mással akkor majd meg keres,de egyáltalán nem keres én kerestem 1 hónapja akkor mondta hogy hagyjam béken nem akar már beszélgetni se.. jó lenne ha valaki segitene hogy ilyenkor mire gondoljak hogy ne menjek még jobban tönkre már igyis fogytam 8 kg-ot. Azért ennyire nehéz ezen túl tenni magam mert 6 évig rengeteget tettem azért hogy ez ne következzen be hogy ő mással szexeljen igen tudom hogy ezekszering mégsem tettem meg mindent,hibáztam egy időre azthittem elértem amit akartam és nem akar mással lenni már ezért elkényelmesedtem.De most sajnos ezvan és nem tudom feldolgozni:( én 27f ő 22 l

2019. máj. 9. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Kell találnod valamit az életedben, ami érzelemmel tölti meg, addig így fogsz pörögni. Nekem ez vált be: minden nap 24 órám van, azzal akarom megtölteni, ami örömet okoz nekem.

Pl egy hobbi, az még az önbecsüléseden is segít. Nekem a sport lett ilyen, ahogy úgyesedtem, nőtt a magabiztosságom is, jobban éreztem magam és az életem nélküle jobb volt, mint vele. Onnantól kezdve aztán tök mindegy mit csinált volna, nem akartam volna visszamenni a múltba.


30n

2019. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21 évesen összejöttél egy 16 évessel, mégis mire gondoltál, hogy együtt maradtok örökre? Ő most szépen kiéli magát, tapasztalatokat szerez, megéli majd a vágyait is, meg lesznek pofára esései is bőven. Mire annyi idős lesz, mint most te, talán benő a feje lágya. Te is kövesd a példáját, éljél, sportolj, dolgozz magadon, dolgozz a karriereden és csajozz.
2019. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"állitolag nagyon szeretett meg minden jó volt" akkor miért szakítottatok?

Ha 6 évig együtt voltatok, biztosan szeretett, de nem veled képzeli el a további életét. Ne hívogasd, ne keresd. Ő már lezárta a veled való kapcsolatát. Sirasd meg, aztán próbálj továbblépni. Nem könnyű. Sőt, nagyon xar, de 27 éves vagy, nincs itt a világvége. Nem csak a levegőbe beszélek. Én is átéltem, dühös voltam, azt hittem, hogy soha nem heverem ki, lefogytam, aztán túléltem. Sőt, jött más, jött új szerelem és összeszedtem magam. Kellett akaraterő. Kellett, hogy ne akarjam magam évekig sajnálni.

Spotolj, keress bármilyen hobbit, menj túrázni, dolgozz stb. Ne kezdj önpusztításba, mert azt később megbánnád. Ezt túl kell élni. Túl fogod.

2019. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem vigasztal, de a világon mindenki átesett, vagy át fog esni egy pár ilyen kataklizmán. Nincs mit tenni, a szép óráknak, heteknek, éveknek ára van. Azt nem lehet, hogy mindig fent legyen az ember, meg kell járni a poklot is.
2019. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!